1 soverom Rekkehus til salgs

1 soverom Rekkehus til salgs

Alora, Málaga
84.000
 
  • 1 soverom Rekkehus til salgs
  • 1 soverom Rekkehus til salgs
  • 1 soverom Rekkehus til salgs
  • 1 soverom Rekkehus til salgs
  • 1 soverom Rekkehus til salgs
  • 1 soverom Rekkehus til salgs
  • 1 soverom Rekkehus til salgs
  • 1 soverom Rekkehus til salgs
  • 1 soverom Rekkehus til salgs
  • 1 soverom Rekkehus til salgs
  • 1 soverom Rekkehus til salgs
  • 1 soverom Rekkehus til salgs
  • 1 soverom Rekkehus til salgs
  • 1 soverom Rekkehus til salgs
  • 1 soverom Rekkehus til salgs
  • 1 soverom Rekkehus til salgs
  • 1 soverom Rekkehus til salgs
  • 1 soverom Rekkehus til salgs
  • 1 soverom Rekkehus til salgs
  • 1 soverom Rekkehus til salgs
1 / 20

Send en forespørsel om denne eiendommen

Ref: EFML6991L
Eiendom som markedsføres av España Dream Properties España Dream Properties
Navnet ditt:
Epostadresse:
Telefon nr:
Ved å merke av i denne boksen, vil vi videreformidle søket til opptil fem andre eiendomsmeglere som har lignende eiendommer som dette.
Forespørsel detaljer:
Sending Your Enquiry Please Wait...
House to be completed in an absolutely privileged location: El Chorro, right at the entrance to the Caminito del Rey, one of the most renowned natural and tourist enclaves in the area.The house stands on a plot of 72 m², distributed over two floors, and offers enormous potential both as a habitual residence and for exploitation for tourist rental. From the house you can enjoy stunning views of the mountain of El Chorro, in an environment of full nature and great tranquillity, just 20 minutes by car from the town of Álora.The construction is advanced and already has a water and electricity connection, so for its completion it would only be necessary to contract the supplies again and complete the finishes according to the buyer's taste.It is a unique investment opportunity in one of the most sought-after areas for lovers of rural tourism, climbing and hiking trails. A house with character, in an exceptional setting, ready to transform into the home or tourist business you have always dreamed of. ref:APN7764

Egenskaper

  • 1 soverom
  • 1 baderom
  • 97m² Bygg størrelse
  • 74m² Tomtestørrelse
  • 0

Kostnadssammenbrudd

Standard betalingsform
Reservasjon depositum
3.000€
Resten av innskuddet til 10%
5.400€
Sluttbetaling på 90% ved ferdigstillelse
75.600€
 
Eiendomskjøpskostnader
Eiendomspris
84.000€
Overføringsavgift 10%
8.400€
Notariusavgifter (ca.)
600€
Tinglysningsavgifter (ca.)
600€
Advokatkostnader (ca.)
1.500€

* Overføringsavgift er basert på salgsverdien eller matrikkelen som er høyest.

** Informasjonen ovenfor vises bare som en veiledning.

Boliglånskalkulator

Boligbeløp:
84.000€
Innskudd:
Rente:
%
Periode:
Boliglån resultat

* Informasjonen ovenfor er gitt av The MHI Group og vises bare som en guide. Individuelle omstendigheter kan endre renten vi tilbyr for boliglån. Klikk på lenken nedenfor for å få et personlig tilbud.

Spanske eiendomsnyheter og oppdateringer fra Spain Property Portal.com

Les mer

Les mer

Les mer
Vi bryr oss om personvernet ditt
Vi bruker informasjonskapsler for å optimalisere opplevelsen din på nettstedet vårt. Klikk på Godta -knappen nedenfor for å sikre at du får den beste opplevelsen på nettstedet. Uten disse informasjonskapslene kan det hende at enkelte funksjoner ikke fungerer. Klikk her for mer informasjon .