Make an Enquiry About This Property
Ref: MC-12865
Property marketed by HOUSE IN SPAIN INVEST
Your Name:
Email Address:
Telephone Nº:
By checking this box, we will pass your query on to up to five other Estate Agents who have similar properties to this.
How can we help you?:
Ontdek deze uitstekende kans om een gezellige duplexwoning te kopen in de prestigieuze wijk La Ciñuelica in Orihuela Costa.
De woning heeft een bebouwde oppervlakte van 75 m² en een westelijke oriëntatie. Ze beschikt over twee ruime tweepersoonsslaapkamers, waardoor ze ideaal is voor zowel permanente bewoning als vakanties met familie of vrienden.
De duplex verkeert in uitstekende staat en is volledig instapklaar. De woning wordt volledig gemeubileerd en uitgerust verkocht en beschikt naast de complete badkamer ook over een extra toilet, wat zorgt voor extra comfort in het dagelijkse leven.
Er is voldoende parkeergelegenheid in de omgeving, zodat u uw auto gemakkelijk kunt parkeren. Een van de grote troeven van deze woning is de directe toegang tot het mooie gemeenschappelijke zwembad. Hier kunt u heerlijk ontspannen onder de mediterrane zon of genieten van gezellige momenten met familie en vrienden.
De zee ligt op ongeveer 2.000 meter afstand. Zo woont u dicht bij de stranden en de kust, terwijl u toch kunt genieten van de rust en de aangename sfeer van een residentiële omgeving.
Ook qua bereikbaarheid zit u hier goed. Er zijn goede verbindingen met het openbaar vervoer en bushaltes in de buurt, waardoor u gemakkelijk andere belangrijke plaatsen in de omgeving kunt bereiken.
Een woning die comfort, een rustige ligging en de typische mediterrane levensstijl op een mooie manier combineert.
Property Features
- 2 bedrooms
- 1 bathroom
- 75m² Build size
- Swimming Pool
- Furnished
- Near bus route
- Communal Pool
- patio
- WC: 1
- Has Main Electric
- Double Bedrooms: 2
- Beach: 2000 Meters
Costing Breakdown
Standard form of payment
Reservation deposit
3,000€
Remainder of deposit to 10%
19,200€
Final Payment of 90% on completion
199,800€
Property Purchase Expenses
Property price
222,000€
Transfer tax 8%
17,760€
Notary fees (approx)
600€
Land registry fees (approx)
600€
Legal fees (approx)
1,500€
* Transfer tax is based on the sale value or the cadastral value whichever is the highest.
** The information above is displayed as a guide only.
Mortgage Calculator
Similar Properties
Spanish Property News & Updates by Spain Property Portal.com
In Spain, two primary taxes are associated with property purchases: IVA (Value Added Tax) and ITP (Property Transfer Tax). IVA, typically applicable to new constructions, stands at 10% of the property's value. On the other hand, ITP, levied on resale properties, varies between regions but generally ranges from 6% to 10%.
Spain Property Portal is an online platform that has revolutionized the way people buy and sell real estate in Spain.
In Spain, mortgages, known as "hipotecas," are common, and the market has seen significant growth and evolution.






















