3 soverom Leilighet til salgs

3 soverom Leilighet til salgs

Los Dolses, Alicante
360.000
 
  • 3 soverom Leilighet til salgs
  • 3 soverom Leilighet til salgs
  • 3 soverom Leilighet til salgs
  • 3 soverom Leilighet til salgs
  • 3 soverom Leilighet til salgs
  • 3 soverom Leilighet til salgs
  • 3 soverom Leilighet til salgs
  • 3 soverom Leilighet til salgs
  • 3 soverom Leilighet til salgs
  • 3 soverom Leilighet til salgs
  • 3 soverom Leilighet til salgs
  • 3 soverom Leilighet til salgs
  • 3 soverom Leilighet til salgs
  • 3 soverom Leilighet til salgs
  • 3 soverom Leilighet til salgs
  • 3 soverom Leilighet til salgs
  • 3 soverom Leilighet til salgs
  • 3 soverom Leilighet til salgs
  • 3 soverom Leilighet til salgs
  • 3 soverom Leilighet til salgs
1 / 20

Send en forespørsel om denne eiendommen

Ref: 13739
Eiendom som markedsføres av Inmo Investments Inmo Investments
Navnet ditt:
Epostadresse:
Telefon nr:
Ved å merke av i denne boksen, vil vi videreformidle søket til opptil fem andre eiendomsmeglere som har lignende eiendommer som dette.
Forespørsel detaljer:
Sending Your Enquiry Please Wait...
Located in the sought-after Vista Azul complex in Los Dolses on the Orihuela Costa, this beautifully presented apartment offers the perfect mix of comfort, style, and Mediterranean living. Ideal as a holiday home, rental investment, or permanent residence. The property features 3 spacious bedrooms and 2 modern bathrooms, with a bright and practical layout designed for easy living. The open-plan living area feels light and welcoming, with direct access to the private terrace, creating the perfect indoor-outdoor flow.The terrace is ideal for enjoying your morning coffee, dining outdoors, or simply relaxing in the sunshine all year round. The apartment also includes a secure underground parking space, which is soon to be fully enclosed with a garage door for added privacy and security.
Residents of Vista Azul can enjoy excellent communal facilities including:
• Outdoor swimming pool
• Heated indoor pool for year-round use
• Sauna and wellness area
Situated in a popular residential area close to beaches, golf courses, restaurants, shops, and all everyday amenities, this property offers everything needed to enjoy the Costa Blanca lifestyle.
Contact us today for more information or to arrange your viewing.

Egenskaper

  • 3 soverom
  • 2 bad
  • 105m² Bygg størrelse
  • Svømmebasseng

Kostnadssammenbrudd

Standard betalingsform
Reservasjon depositum
3.000€
Resten av innskuddet til 10%
33.000€
Sluttbetaling på 90% ved ferdigstillelse
324.000€
 
Eiendomskjøpskostnader
Eiendomspris
360.000€
Overføringsavgift 8%
28.800€
Notariusavgifter (ca.)
600€
Tinglysningsavgifter (ca.)
600€
Advokatkostnader (ca.)
1.500€

* Overføringsavgift er basert på salgsverdien eller matrikkelen som er høyest.

** Informasjonen ovenfor vises bare som en veiledning.

Boliglånskalkulator

Boligbeløp:
360.000€
Innskudd:
Rente:
%
Periode:
Boliglån resultat

* Informasjonen ovenfor er gitt av The MHI Group og vises bare som en guide. Individuelle omstendigheter kan endre renten vi tilbyr for boliglån. Klikk på lenken nedenfor for å få et personlig tilbud.

Spanske eiendomsnyheter og oppdateringer fra Spain Property Portal.com

Les mer

Les mer

Les mer
Vi bryr oss om personvernet ditt
Vi bruker informasjonskapsler for å optimalisere opplevelsen din på nettstedet vårt. Klikk på Godta -knappen nedenfor for å sikre at du får den beste opplevelsen på nettstedet. Uten disse informasjonskapslene kan det hende at enkelte funksjoner ikke fungerer. Klikk her for mer informasjon .