2 slaapkamer Appartement Te koop

2 slaapkamer Appartement Te koop

Marbella, Málaga
325.000
 
  • 2 slaapkamer Appartement Te koop
  • 2 slaapkamer Appartement Te koop
  • 2 slaapkamer Appartement Te koop
  • 2 slaapkamer Appartement Te koop
  • 2 slaapkamer Appartement Te koop
  • 2 slaapkamer Appartement Te koop
  • 2 slaapkamer Appartement Te koop
  • 2 slaapkamer Appartement Te koop
  • 2 slaapkamer Appartement Te koop
  • 2 slaapkamer Appartement Te koop
  • 2 slaapkamer Appartement Te koop
  • 2 slaapkamer Appartement Te koop
  • 2 slaapkamer Appartement Te koop
  • 2 slaapkamer Appartement Te koop
  • 2 slaapkamer Appartement Te koop
  • 2 slaapkamer Appartement Te koop
  • 2 slaapkamer Appartement Te koop
  • 2 slaapkamer Appartement Te koop
  • 2 slaapkamer Appartement Te koop
  • 2 slaapkamer Appartement Te koop
1 / 20

Stel een vraag over deze woning

Ref: 428-05460P
Onroerend goed op de markt gebracht door Selection Med Selection Med
Uw naam:
E-mailadres:
Telefoonnummer:
Door dit vakje aan te vinken, geven wij uw vraag door aan maximaal vijf andere makelaars die soortgelijke woningen hebben.
Aanvraagdetails::
Sending Your Enquiry Please Wait...
Private Garden Appartement Omringd door de natuur

Dit charmante hoekappartement op de begane grond ligt in een rustige en prachtig onderhouden woonwijk en biedt een zeldzame combinatie van privacy, rust en directe toegang tot weelderige gemeenschappelijke tuinen.

Omringd door volwassen exotische groen en profiteren van een rustige en afgelegen ligging in het complex, de accommodatie geniet van een mooie natuurlijke sfeer, terwijl het blijft dicht bij alle voorzieningen en op slechts 5 minuten rijden van het strand.

Het appartement beschikt over 2 ruime slaapkamers en 2 badkamers, waaronder een lichte woonkamer die opengaat via glazen schuifdeuren naar een royaal overdekt terras, de perfecte ruimte om te ontspannen, te vermaken, of te genieten van naadloze binnen-buiten wonen omgeven door tropische vegetatie.

De volledig ingerichte keuken biedt praktische en comfort, terwijl de algemene indeling biedt uitstekende mogelijkheden voor modernisering en lichte renovatie. Met de juiste verfrissing, kan de woning gemakkelijk worden omgezet in een echt prachtige eigentijdse tuin appartement.

Een van de meest aantrekkelijke kenmerken van het appartement is de directe toegang tot de prachtig aangelegde gemeenschappelijke tuinen, waardoor het gevoel van een eigen tuin exclusief genoten door de bewoners.

Bewoners profiteren ook van een prachtig gemeenschappelijk zwembad in een weelderige groene omgeving en bieden het hele jaar door een rustige omgeving in resortstijl.

* Verkocht volledig ingericht
* Rustige en zeer wenselijke woonomgeving

Een uitstekende kans als permanente residentie, vakantiewoning of investeringswoning met een sterke lifestyle aantrekkingskracht en fantastisch potentieel aan de Costa del Sol.

eigendomseigenschappen

  • 2 slaapkamers
  • 2 badkamers
  • 120m² Bouwgrootte
  • Zwembad
  • East orientation
  • 16 m² terrace
  • Barbecue
  • Security service 24h

Aanbetaling bij reservering
3.000€
Rest van aanbetaling tot 10%
29.500€
Laatste betaling van 90% bij voltooiing
292.500€
 
Aankoopkosten onroerend goed
Vastgoedprijs
325.000€
Overdrachtsbelasting 10%
32.500€
Notariskosten (ongeveer)
600€
Kadasterkosten (ongeveer)
600€
Juridische kosten (ongeveer)
1.500€

* Overdrachtsbelasting is gebaseerd op de verkoopwaarde of de kadastrale waarde welke het hoogste is.

** De bovenstaande informatie wordt alleen als richtlijn weergegeven.

Hypotheekberekening

Hypotheekbedrag:
325.000€
Storting:
Rente:
%
Punt uit:
Hypotheek resultaat

* De bovenstaande informatie wordt geleverd door The MHI Group en wordt alleen als richtlijn weergegeven. Individuele omstandigheden kunnen het tarief dat wij bieden voor een hypotheek wijzigen. Klik op onderstaande link voor een persoonlijke offerte.

Spaans onroerend goed nieuws & updates door Spain Property Portal.com