3 slaapkamer Appartement Te koop

3 slaapkamer Appartement Te koop

Orihuela Costa, Alicante
359.000
 
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
1 / 20

Stel een vraag over deze woning

Ref: AG19MLSC5434366
Onroerend goed op de markt gebracht door Spain Property Shop S.L
Uw naam:
E-mailadres:
Telefoonnummer:
Door dit vakje aan te vinken, geven wij uw vraag door aan maximaal vijf andere makelaars die soortgelijke woningen hebben.
Aanvraagdetails::
Sending Your Enquiry Please Wait...
Gelegen in de populaire urbanisatie Zeniamar in Playa Flamenca biedt dit ruime hoekappartement op de begane grond de perfecte combinatie van comfort, buitenleven en mediterrane levensstijl.

De woning beschikt over drie slaapkamers en twee badkamers en is ideaal als permanente woning, vakantiehuis of investering aan de Costa Blanca.

Binnen beschikt de woning over een lichte en ruime open woon- en eetkamer, een volledig uitgeruste keuken en directe toegang tot de buitenruimtes. Eén van de hoogtepunten van deze woning is het prachtige glazen terras van circa 16 m² met uitzicht op het privézwembad — perfect om het hele jaar door van te genieten.

Het appartement bevindt zich op een indrukwekkend hoekperceel met terrassen en tuinen in twee richtingen, waardoor u de hele dag kunt genieten van zowel zon als schaduw. De voortuin van circa 138 m² beschikt over een privézwembad en ruime ontspanningsruimtes, terwijl de achtertuin van circa 48 m² extra privacy en buitenruimte biedt.

De woning wordt volledig gemeubileerd verkocht en is voorzien van airconditioning voor optimaal comfort gedurende het hele jaar.

Een zeldzaam en zeer waardevol kenmerk is de grote privé ondergrondse garage van 22,29 m² met directe interne toegang tot de woning, wat extra comfort en veiligheid biedt.

Oppervlaktes:

Woning: 101,91 m²

Ondergrondse garage: 22,29 m²

Glazen terras: 16 m²

Voortuin met privézwembad: 138 m²

Achtertuin: 48 m²

Zeniamar is één van de meest populaire urbanisaties in de regio en staat bekend om de goed onderhouden omgeving, uitstekende ligging en nabijheid van restaurants, winkelcentra, stranden en alle voorzieningen. De prachtige stranden van Playa Flamenca en het populaire winkelcentrum La Zenia Boulevard liggen op slechts enkele minuten rijden.

Een fantastische kans om een ruim hoekappartement met uitzonderlijke buitenruimtes en privézwembad te bezitten op één van de beste locaties aan de zuidelijke Costa Blanca.

eigendomseigenschappen

  • 3 slaapkamers
  • 2 badkamers
  • 102m² Bouwgrootte
  • 288m² Perceelgrootte

Aanbetaling bij reservering
3.000€
Rest van aanbetaling tot 10%
32.900€
Laatste betaling van 90% bij voltooiing
323.100€
 
Aankoopkosten onroerend goed
Vastgoedprijs
359.000€
Overdrachtsbelasting 8%
28.720€
Notariskosten (ongeveer)
600€
Kadasterkosten (ongeveer)
600€
Juridische kosten (ongeveer)
1.500€

* Overdrachtsbelasting is gebaseerd op de verkoopwaarde of de kadastrale waarde welke het hoogste is.

** De bovenstaande informatie wordt alleen als richtlijn weergegeven.

Hypotheekberekening

Hypotheekbedrag:
359.000€
Storting:
Rente:
%
Punt uit:
Hypotheek resultaat

* De bovenstaande informatie wordt geleverd door The MHI Group en wordt alleen als richtlijn weergegeven. Individuele omstandigheden kunnen het tarief dat wij bieden voor een hypotheek wijzigen. Klik op onderstaande link voor een persoonlijke offerte.

Spaans onroerend goed nieuws & updates door Spain Property Portal.com