3 slaapkamer Gezinswoning Te koop

3 slaapkamer Gezinswoning Te koop

Nagüeles, Málaga
849.000
 
  • 3 slaapkamer Gezinswoning Te koop
  • 3 slaapkamer Gezinswoning Te koop
  • 3 slaapkamer Gezinswoning Te koop
  • 3 slaapkamer Gezinswoning Te koop
  • 3 slaapkamer Gezinswoning Te koop
  • 3 slaapkamer Gezinswoning Te koop
  • 3 slaapkamer Gezinswoning Te koop
  • 3 slaapkamer Gezinswoning Te koop
  • 3 slaapkamer Gezinswoning Te koop
  • 3 slaapkamer Gezinswoning Te koop
  • 3 slaapkamer Gezinswoning Te koop
  • 3 slaapkamer Gezinswoning Te koop
  • 3 slaapkamer Gezinswoning Te koop
  • 3 slaapkamer Gezinswoning Te koop
  • 3 slaapkamer Gezinswoning Te koop
  • 3 slaapkamer Gezinswoning Te koop
  • 3 slaapkamer Gezinswoning Te koop
  • 3 slaapkamer Gezinswoning Te koop
  • 3 slaapkamer Gezinswoning Te koop
  • 3 slaapkamer Gezinswoning Te koop
1 / 20

Stel een vraag over deze woning

Ref: R5383873
Onroerend goed op de markt gebracht door Early Bird Investments Early Bird Investments
Uw naam:
E-mailadres:
Telefoonnummer:
Door dit vakje aan te vinken, geven wij uw vraag door aan maximaal vijf andere makelaars die soortgelijke woningen hebben.
Aanvraagdetails::
Sending Your Enquiry Please Wait...
Located in Nagüeles, one of Marbella's most exclusive and
best-connected areas, this magnificent townhouse is ideal for
families seeking space, comfort, privacy and an excellent location.
Set within a quiet development of just 10 homes, it offers a secure
and well-maintained environment with a communal swimming pool,
restricted access and video surveillance.
The property features 258 sqm built, 100 sqm of terraces and a 77
sqm private garden, perfectly combining generous interior space
with inviting outdoor areas to enjoy throughout the year. On the main
floor, there is a bright living-dining room with direct access to a
glass-enclosed terrace and the garden, as well as a fully equipped
independent kitchen with utility room and a guest toilet.
The upper floor comprises 3 spacious bedrooms and 2 bathrooms,
including a main bedroom with en-suite bathroom, dressing area and
access to a southwest-facing terrace. A particular highlight is the
spectacular private solarium with jacuzzi, shower and views of La
Concha.
With a private garage, gym area, air conditioning, heating, and
renovated kitchen, bathrooms and wardrobes, this is a home ready to
move into.

eigendomseigenschappen

  • 3 slaapkamers
  • 3 badkamers
  • 258m² Bouwgrootte
  • 77m² Perceelgrootte

Kostenverdeling

Standaard betaalmethode
Aanbetaling bij reservering
3.000€
Rest van aanbetaling tot 10%
81.900€
Laatste betaling van 90% bij voltooiing
764.100€
 
Aankoopkosten onroerend goed
Vastgoedprijs
849.000€
Overdrachtsbelasting 10%
84.900€
Notariskosten (ongeveer)
600€
Kadasterkosten (ongeveer)
600€
Juridische kosten (ongeveer)
1.500€

* Overdrachtsbelasting is gebaseerd op de verkoopwaarde of de kadastrale waarde welke het hoogste is.

** De bovenstaande informatie wordt alleen als richtlijn weergegeven.

Hypotheekberekening

Hypotheekbedrag:
849.000€
Storting:
Rente:
%
Punt uit:
Hypotheek resultaat

* De bovenstaande informatie wordt geleverd door The MHI Group en wordt alleen als richtlijn weergegeven. Individuele omstandigheden kunnen het tarief dat wij bieden voor een hypotheek wijzigen. Klik op onderstaande link voor een persoonlijke offerte.

Spaans onroerend goed nieuws & updates door Spain Property Portal.com