3 slaapkamer Gezinswoning Te koop

3 slaapkamer Gezinswoning Te koop

Riviera del Sol, Málaga
980.000
 
  • 3 slaapkamer Gezinswoning Te koop
  • 3 slaapkamer Gezinswoning Te koop
  • 3 slaapkamer Gezinswoning Te koop
  • 3 slaapkamer Gezinswoning Te koop
  • 3 slaapkamer Gezinswoning Te koop
  • 3 slaapkamer Gezinswoning Te koop
  • 3 slaapkamer Gezinswoning Te koop
  • 3 slaapkamer Gezinswoning Te koop
  • 3 slaapkamer Gezinswoning Te koop
  • 3 slaapkamer Gezinswoning Te koop
  • 3 slaapkamer Gezinswoning Te koop
  • 3 slaapkamer Gezinswoning Te koop
  • 3 slaapkamer Gezinswoning Te koop
  • 3 slaapkamer Gezinswoning Te koop
  • 3 slaapkamer Gezinswoning Te koop
  • 3 slaapkamer Gezinswoning Te koop
  • 3 slaapkamer Gezinswoning Te koop
  • 3 slaapkamer Gezinswoning Te koop
  • 3 slaapkamer Gezinswoning Te koop
  • 3 slaapkamer Gezinswoning Te koop
1 / 20

Stel een vraag over deze woning

Ref: EFML1748V
Onroerend goed op de markt gebracht door España Dream Properties España Dream Properties
Uw naam:
E-mailadres:
Telefoonnummer:
Door dit vakje aan te vinken, geven wij uw vraag door aan maximaal vijf andere makelaars die soortgelijke woningen hebben.
Aanvraagdetails::
Sending Your Enquiry Please Wait...
Luxe herenhuizen in Riviera del Sol met panoramisch uitzicht op zee. Dit exclusieve project van 13 unieke herenhuizen met een elegant Scandinavisch design gaat harmonieus op in de omringende natuur. De architectuur van de herenhuizen volgt perfect de golvende vormen van de zee. Deze energiezuinige woningen op het zuiden, met een prachtig panoramisch uitzicht op zee en adembenemende zonsondergangen, maken wonen hier aangenaam en plezierig in de zon. Ze kunnen 3 tot 5 slaapkamers hebben. Het dakterras is de kroon op het werk van elke woning. Slechts 13 beschikbaar, waarvan er al diverse gereserveerd zijn. Neem nu contact met ons op voor de volledige brochure en beschikbaarheid.

eigendomseigenschappen

  • 3 slaapkamers
  • 2 badkamers
  • 268m² Bouwgrootte
  • 384m² Perceelgrootte
  • Klimaatregeling - Vloerverwarming
  • Klimaatregeling - Warme airconditioning
  • Klimaatregeling - Koude airconditioning

Aanbetaling bij reservering
3.000€
Rest van aanbetaling tot 10%
95.000€
Laatste betaling van 90% bij voltooiing
882.000€
 
Aankoopkosten onroerend goed
Vastgoedprijs
980.000€
Overdrachtsbelasting 10%
98.000€
Notariskosten (ongeveer)
600€
Kadasterkosten (ongeveer)
600€
Juridische kosten (ongeveer)
1.500€

* Overdrachtsbelasting is gebaseerd op de verkoopwaarde of de kadastrale waarde welke het hoogste is.

** De bovenstaande informatie wordt alleen als richtlijn weergegeven.

Hypotheekberekening

Hypotheekbedrag:
980.000€
Storting:
Rente:
%
Punt uit:
Hypotheek resultaat

* De bovenstaande informatie wordt geleverd door The MHI Group en wordt alleen als richtlijn weergegeven. Individuele omstandigheden kunnen het tarief dat wij bieden voor een hypotheek wijzigen. Klik op onderstaande link voor een persoonlijke offerte.

Spaans onroerend goed nieuws & updates door Spain Property Portal.com