2 slaapkamer Appartement Te koop

2 slaapkamer Appartement Te koop

Guia de Isora, Tenerife
349.370
 
  • 2 slaapkamer Appartement Te koop
  • 2 slaapkamer Appartement Te koop
  • 2 slaapkamer Appartement Te koop
  • 2 slaapkamer Appartement Te koop
  • 2 slaapkamer Appartement Te koop
  • 2 slaapkamer Appartement Te koop
  • 2 slaapkamer Appartement Te koop
  • 2 slaapkamer Appartement Te koop
  • 2 slaapkamer Appartement Te koop
  • 2 slaapkamer Appartement Te koop
  • 2 slaapkamer Appartement Te koop
  • 2 slaapkamer Appartement Te koop
  • 2 slaapkamer Appartement Te koop
  • 2 slaapkamer Appartement Te koop
  • 2 slaapkamer Appartement Te koop
  • 2 slaapkamer Appartement Te koop
  • 2 slaapkamer Appartement Te koop
  • 2 slaapkamer Appartement Te koop
  • 2 slaapkamer Appartement Te koop
  • 2 slaapkamer Appartement Te koop
1 / 20

Stel een vraag over deze woning

Ref: 6439EX
Onroerend goed op de markt gebracht door Smilo Real Estate SL Smilo Real Estate SL
Uw naam:
E-mailadres:
Telefoonnummer:
Door dit vakje aan te vinken, geven wij uw vraag door aan maximaal vijf andere makelaars die soortgelijke woningen hebben.
Aanvraagdetails::
Sending Your Enquiry Please Wait...
REF : 6439EX

Benedenwoning volledig gemeubileerd met twee terrassen – Residencial Paraíso de San Juan, Playa San Juan, Tenerife

Ontdek dit ware juweel in het exclusieve Residencial Paraíso de San Juan, op slechts 150 m van de zee, in een van de meest gewilde dorpen met het beste microklimaat in het zuiden van Tenerife. Een omgeving die kwaliteit van leven, rust en een onverslaanbare locatie aan de oceaan biedt.

Dit appartement was het pilotappartement van het complex en wordt volledig gemeubileerd en ingericht verkocht, met alles nieuw en met oog voor detail om vanaf het eerste moment een gevoel van comfort en stijl te bieden. Het moderne ontwerp, de perfecte afwerkingen en de buitenruimtes maken het tot een echt uniek huis.

Belangrijkste kenmerken:

• 2 lichte slaapkamers en 2 badkamers met douche (waarvan één en suite).

• Moderne open keuken volledig gemeubileerd en uitgerust met hoogwaardige apparatuur, inbegrepen in de prijs.

• Voorinstallatie van airconditioning en hoogwaardige materialen in alle afwerkingen.

• Klein voorbalkon en groot privéterras van 24 m² met toegang vanaf beide slaapkamers.

• Extra terras op het dak van ongeveer 21 m² met spectaculair uitzicht op zee, ideaal om te zonnen, te ontspannen of te genieten van een intieme en exclusieve ruimte.

• Gebouw met lift die rechtstreeks de parkeerplaats, de woningen en het dak verbindt.

• Berging inbegrepen in de prijs, gelegen op de kelderverdieping.

• Mogelijkheid om een ruime privéparkeerplaats te kopen, nabij de berging en de lift.

• Uitzonderlijke gemeenschappelijke ruimtes met verwarmd gemeenschappelijk zwembad op het dak, panoramisch solarium en ruimtes ontworpen om te genieten van het onvergelijkbare klimaat van Playa San Juan het hele jaar door.

Dit appartement is klaar voor notariële overdracht, met alle documentatie in orde, en biedt een unieke kans om direct te betrekken of te investeren in een hoogwaardig product in een van de meest exclusieve gebieden van het zuiden van Tenerife.

Residencial Paraíso de San Juan: luxe, comfort en uitzicht op zee in perfecte harmonie.

eigendomseigenschappen

  • 2 slaapkamers
  • 2 badkamers
  • 72m² Bouwgrootte

Aanbetaling bij reservering
3.000€
Rest van aanbetaling tot 10%
31.937€
Laatste betaling van 90% bij voltooiing
314.433€
 
Aankoopkosten onroerend goed
Vastgoedprijs
349.370€
Overdrachtsbelasting 10%
34.937€
Notariskosten (ongeveer)
600€
Kadasterkosten (ongeveer)
600€
Juridische kosten (ongeveer)
1.500€

* Overdrachtsbelasting is gebaseerd op de verkoopwaarde of de kadastrale waarde welke het hoogste is.

** De bovenstaande informatie wordt alleen als richtlijn weergegeven.

Hypotheekberekening

Hypotheekbedrag:
349.370€
Storting:
Rente:
%
Punt uit:
Hypotheek resultaat

* De bovenstaande informatie wordt geleverd door The MHI Group en wordt alleen als richtlijn weergegeven. Individuele omstandigheden kunnen het tarief dat wij bieden voor een hypotheek wijzigen. Klik op onderstaande link voor een persoonlijke offerte.

Spaans onroerend goed nieuws & updates door Spain Property Portal.com