2 soverom Leilighet til salgs

2 soverom Leilighet til salgs

Torrevieja, Alicante
172.900
 
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
1 / 20

Send en forespørsel om denne eiendommen

Ref: AG19MLSC7975932
Eiendom som markedsføres av Spain Property Shop S.L
Navnet ditt:
Epostadresse:
Telefon nr:
Ved å merke av i denne boksen, vil vi videreformidle søket til opptil fem andre eiendomsmeglere som har lignende eiendommer som dette.
Forespørsel detaljer:
Sending Your Enquiry Please Wait...
Leilighet nær sjøen i La Mata Velkommen til denne sjarmerende leiligheten i La Mata, ideelt beliggende i gangavstand til stranden og alle fasiliteter. Denne koselige boligen kombinerer komfort, lys og en utmerket beliggenhet på Costa Blanca, perfekt for å nyte den middelhavske livsstilen. Leiligheten har en hyggelig stue, en praktisk planløsning og en varm atmosfære, noe som gjør den ideell som feriebolig, investering eller permanent bolig. Takket være den rolige men sentrale beliggenheten kan du nyte den perfekte kombinasjonen av avslapning og livlige omgivelser, nær sjøen, restauranter, butikker og den hyggelige promenaden i La Mata. I tillegg kan du nyte et velholdt felles svømmebasseng, perfekt for avslapning under den spanske solen hele året. Med lave felleskostnader og muligheten til å overta møblene, er dette en svært interessant mulighet for deg som leter etter en vakker bolig nær sjøen i et av de mest populære områdene på Costa Blanca.

Egenskaper

  • 2 soverom
  • 1 baderom
  • 53m² Bygg størrelse

Reservasjon depositum
3.000€
Resten av innskuddet til 10%
14.290€
Sluttbetaling på 90% ved ferdigstillelse
155.610€
 
Eiendomskjøpskostnader
Eiendomspris
172.900€
Overføringsavgift 8%
13.832€
Notariusavgifter (ca.)
600€
Tinglysningsavgifter (ca.)
600€
Advokatkostnader (ca.)
1.500€

* Overføringsavgift er basert på salgsverdien eller matrikkelen som er høyest.

** Informasjonen ovenfor vises bare som en veiledning.

Boliglånskalkulator

Boligbeløp:
172.900€
Innskudd:
Rente:
%
Periode:
Boliglån resultat

* Informasjonen ovenfor er gitt av The MHI Group og vises bare som en guide. Individuelle omstendigheter kan endre renten vi tilbyr for boliglån. Klikk på lenken nedenfor for å få et personlig tilbud.

Spanske eiendomsnyheter og oppdateringer fra Spain Property Portal.com

Les mer

Les mer

Les mer
Vi bryr oss om personvernet ditt
Vi bruker informasjonskapsler for å optimalisere opplevelsen din på nettstedet vårt. Klikk på Godta -knappen nedenfor for å sikre at du får den beste opplevelsen på nettstedet. Uten disse informasjonskapslene kan det hende at enkelte funksjoner ikke fungerer. Klikk her for mer informasjon .