3 soverom Villa til salgs

3 soverom Villa til salgs

Torrevieja, Alicante
579.000
 
1 / 0

Send en forespørsel om denne eiendommen

Ref: W-049LTY
Eiendom som markedsføres av Engel & Voelkers Torrevieja - Orihuela
Navnet ditt:
Epostadresse:
Telefon nr:
Ved å merke av i denne boksen, vil vi videreformidle søket til opptil fem andre eiendomsmeglere som har lignende eiendommer som dette.
Forespørsel detaljer:
Sending Your Enquiry Please Wait...
Discover this spectacular modern-style villa distributed over two floors, built in 2019, located in the prestigious area of La Veleta within the exclusive Villa Amalia urbanization, just a few steps from the sea and close to all amenities. The property offers a built area of 133 m² on a 146 m² plot and is sold fully furnished. It features 3 spacious bedrooms, 3 full bathrooms, a large solarium ideal for enjoying the Mediterranean climate all year round, a private swimming pool, and private parking. Thanks to its contemporary design, bright spaces, and excellent location, this property is perfect as a permanent residence, holiday home, or investment.

Egenskaper

  • 3 soverom
  • 3 bad
  • Svømmebasseng

Kostnadssammenbrudd

Standard betalingsform
Reservasjon depositum
3.000€
Resten av innskuddet til 10%
54.900€
Sluttbetaling på 90% ved ferdigstillelse
521.100€
 
Eiendomskjøpskostnader
Eiendomspris
579.000€
Overføringsavgift 8%
46.320€
Notariusavgifter (ca.)
600€
Tinglysningsavgifter (ca.)
600€
Advokatkostnader (ca.)
1.500€

* Overføringsavgift er basert på salgsverdien eller matrikkelen som er høyest.

** Informasjonen ovenfor vises bare som en veiledning.

Boliglånskalkulator

Boligbeløp:
579.000€
Innskudd:
Rente:
%
Periode:
Boliglån resultat

* Informasjonen ovenfor er gitt av The MHI Group og vises bare som en guide. Individuelle omstendigheter kan endre renten vi tilbyr for boliglån. Klikk på lenken nedenfor for å få et personlig tilbud.

Spanske eiendomsnyheter og oppdateringer fra Spain Property Portal.com

Les mer

Les mer

Les mer
Vi bryr oss om personvernet ditt
Vi bruker informasjonskapsler for å optimalisere opplevelsen din på nettstedet vårt. Klikk på Godta -knappen nedenfor for å sikre at du får den beste opplevelsen på nettstedet. Uten disse informasjonskapslene kan det hende at enkelte funksjoner ikke fungerer. Klikk her for mer informasjon .