2 soverom Leilighet til salgs

2 soverom Leilighet til salgs

Guardamar del Segura, Alicante
155.000
 
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
1 / 20

Send en forespørsel om denne eiendommen

Ref: MLSC1399379
Eiendom som markedsføres av The Property Group
Navnet ditt:
Epostadresse:
Telefon nr:
Ved å merke av i denne boksen, vil vi videreformidle søket til opptil fem andre eiendomsmeglere som har lignende eiendommer som dette.
Forespørsel detaljer:
Sending Your Enquiry Please Wait...
Discover this charming apartment for rent located in the prestigious marina area of Guardamar del Segura With a usable area of 61 m², this property offers a cozy and functional atmosphere, ideal for year-round enjoyment The property has two bedrooms that provide comfort and enough space for the whole family or occasional visitors It also has a well-maintained modern full bathroom The 8 m² private terrace is perfect for relaxing outdoors while enjoying the pleasant Mediterranean climate; its east-facing orientation allows you to take advantage of the early morning sun The beach is only 700 meters away, providing quick access to the sea and recreational activities such as walks along the shore Additional amenities include private parking within the gated community, a communal swimming pool where you can cool off during the hot summer months, and green areas perfect for enjoying family time or simply unwinding after a long day This apartment has been renovated and is ready to move into!

Egenskaper

  • 2 soverom
  • 1 baderom
  • 69m² Bygg størrelse
  • Double Bedrooms: 5
  • Communal Pool

Kostnadssammenbrudd

Standard betalingsform
Reservasjon depositum
3.000€
Resten av innskuddet til 10%
12.500€
Sluttbetaling på 90% ved ferdigstillelse
139.500€
 
Eiendomskjøpskostnader
Eiendomspris
155.000€
Overføringsavgift 8%
12.400€
Notariusavgifter (ca.)
600€
Tinglysningsavgifter (ca.)
600€
Advokatkostnader (ca.)
1.500€

* Overføringsavgift er basert på salgsverdien eller matrikkelen som er høyest.

** Informasjonen ovenfor vises bare som en veiledning.

Boliglånskalkulator

Boligbeløp:
155.000€
Innskudd:
Rente:
%
Periode:
Boliglån resultat

* Informasjonen ovenfor er gitt av The MHI Group og vises bare som en guide. Individuelle omstendigheter kan endre renten vi tilbyr for boliglån. Klikk på lenken nedenfor for å få et personlig tilbud.

Spanske eiendomsnyheter og oppdateringer fra Spain Property Portal.com

Les mer

Les mer

Les mer
Vi bryr oss om personvernet ditt
Vi bruker informasjonskapsler for å optimalisere opplevelsen din på nettstedet vårt. Klikk på Godta -knappen nedenfor for å sikre at du får den beste opplevelsen på nettstedet. Uten disse informasjonskapslene kan det hende at enkelte funksjoner ikke fungerer. Klikk her for mer informasjon .