3 soverom Rekkehus til salgs

3 soverom Rekkehus til salgs

Orihuela Costa, Alicante
195.000
 
  • 3 soverom Rekkehus til salgs
  • 3 soverom Rekkehus til salgs
  • 3 soverom Rekkehus til salgs
  • 3 soverom Rekkehus til salgs
  • 3 soverom Rekkehus til salgs
  • 3 soverom Rekkehus til salgs
  • 3 soverom Rekkehus til salgs
  • 3 soverom Rekkehus til salgs
  • 3 soverom Rekkehus til salgs
  • 3 soverom Rekkehus til salgs
  • 3 soverom Rekkehus til salgs
  • 3 soverom Rekkehus til salgs
  • 3 soverom Rekkehus til salgs
  • 3 soverom Rekkehus til salgs
  • 3 soverom Rekkehus til salgs
  • 3 soverom Rekkehus til salgs
  • 3 soverom Rekkehus til salgs
  • 3 soverom Rekkehus til salgs
  • 3 soverom Rekkehus til salgs
  • 3 soverom Rekkehus til salgs
1 / 20

Send en forespørsel om denne eiendommen

Ref: MLSC3194771
Eiendom som markedsføres av The Property Group
Navnet ditt:
Epostadresse:
Telefon nr:
Ved å merke av i denne boksen, vil vi videreformidle søket til opptil fem andre eiendomsmeglere som har lignende eiendommer som dette.
Forespørsel detaljer:
Sending Your Enquiry Please Wait...
beautiful townhouse in las filipinas, orihuela costa this charming 3 bedroom townhouse is located in a quiet and well maintained residential area of las filipinas, close to golf courses, commercial centres, restaurants and only a short drive from the beautiful beaches of orihuela costa the property is distributed over 3 floors and offers bright and comfortable living spaces on the ground floor you will find a cosy living room, an independent kitchen, a guest toilet and a covered front porch on the first floor there are 2 spacious bedrooms and a bathroom with walk-in shower the top floor offers an additional bedroom, storage room and a sunny rooftop terrace the property also includes a private parking space inside the urbanisation, as well as access to the communal swimming pool and green areas contact us today for a viewing or video viewing

Egenskaper

  • 3 soverom
  • 1 baderom
  • 80m² Bygg størrelse
  • Communal Pool
  • Garden
  • Double Bedrooms: 5
  • Patio
  • BBQ
  • Furnished

Kostnadssammenbrudd

Standard betalingsform
Reservasjon depositum
3.000€
Resten av innskuddet til 10%
16.500€
Sluttbetaling på 90% ved ferdigstillelse
175.500€
 
Eiendomskjøpskostnader
Eiendomspris
195.000€
Overføringsavgift 8%
15.600€
Notariusavgifter (ca.)
600€
Tinglysningsavgifter (ca.)
600€
Advokatkostnader (ca.)
1.500€

* Overføringsavgift er basert på salgsverdien eller matrikkelen som er høyest.

** Informasjonen ovenfor vises bare som en veiledning.

Boliglånskalkulator

Boligbeløp:
195.000€
Innskudd:
Rente:
%
Periode:
Boliglån resultat

* Informasjonen ovenfor er gitt av The MHI Group og vises bare som en guide. Individuelle omstendigheter kan endre renten vi tilbyr for boliglån. Klikk på lenken nedenfor for å få et personlig tilbud.

Spanske eiendomsnyheter og oppdateringer fra Spain Property Portal.com

Les mer

Les mer

Les mer
Vi bryr oss om personvernet ditt
Vi bruker informasjonskapsler for å optimalisere opplevelsen din på nettstedet vårt. Klikk på Godta -knappen nedenfor for å sikre at du får den beste opplevelsen på nettstedet. Uten disse informasjonskapslene kan det hende at enkelte funksjoner ikke fungerer. Klikk her for mer informasjon .