3 soverom Leilighet til salgs

3 soverom Leilighet til salgs

Torrevieja, Alicante
244.000
 
  • 3 soverom Leilighet til salgs
  • 3 soverom Leilighet til salgs
  • 3 soverom Leilighet til salgs
  • 3 soverom Leilighet til salgs
  • 3 soverom Leilighet til salgs
  • 3 soverom Leilighet til salgs
  • 3 soverom Leilighet til salgs
  • 3 soverom Leilighet til salgs
  • 3 soverom Leilighet til salgs
  • 3 soverom Leilighet til salgs
  • 3 soverom Leilighet til salgs
  • 3 soverom Leilighet til salgs
  • 3 soverom Leilighet til salgs
  • 3 soverom Leilighet til salgs
  • 3 soverom Leilighet til salgs
  • 3 soverom Leilighet til salgs
  • 3 soverom Leilighet til salgs
  • 3 soverom Leilighet til salgs
  • 3 soverom Leilighet til salgs
  • 3 soverom Leilighet til salgs
1 / 20

Send en forespørsel om denne eiendommen

Ref: AG19MLSC3179747
Eiendom som markedsføres av Spain Property Shop S.L
Navnet ditt:
Epostadresse:
Telefon nr:
Ved å merke av i denne boksen, vil vi videreformidle søket til opptil fem andre eiendomsmeglere som har lignende eiendommer som dette.
Forespørsel detaljer:
Sending Your Enquiry Please Wait...
Welcome to this beautifully renovated 3-bedroom apartment in the heart of Torrevieja, perfectly located just 80 meters from the popular Playa del Acequión. Situated on the 3rd floor with elevator access, this stylish home offers the ideal combination of comfort, location, and modern Mediterranean living.

The apartment features 3 spacious bedrooms and 2 fully renovated bathrooms, making it perfect for both permanent living and holiday stays. The bright and airy living area opens onto an east-facing balcony, where you can enjoy the morning sun and the fresh sea breeze.

Completely renovated throughout, the property is move-in ready and designed with a modern finish. Air conditioning ensures comfort all year round, while the unbeatable location places beaches, restaurants, shops, and Torrevieja’s promenade just a short walk away.

Whether you are searching for a holiday home by the sea, a rental investment, or a stylish permanent residence on the Costa Blanca, this apartment is an excellent opportunity in one of Torrevieja’s most sought-after beachside areas.

Egenskaper

  • 3 soverom
  • 2 bad
  • 103m² Bygg størrelse

Reservasjon depositum
3.000€
Resten av innskuddet til 10%
21.400€
Sluttbetaling på 90% ved ferdigstillelse
219.600€
 
Eiendomskjøpskostnader
Eiendomspris
244.000€
Overføringsavgift 8%
19.520€
Notariusavgifter (ca.)
600€
Tinglysningsavgifter (ca.)
600€
Advokatkostnader (ca.)
1.500€

* Overføringsavgift er basert på salgsverdien eller matrikkelen som er høyest.

** Informasjonen ovenfor vises bare som en veiledning.

Boliglånskalkulator

Boligbeløp:
244.000€
Innskudd:
Rente:
%
Periode:
Boliglån resultat

* Informasjonen ovenfor er gitt av The MHI Group og vises bare som en guide. Individuelle omstendigheter kan endre renten vi tilbyr for boliglån. Klikk på lenken nedenfor for å få et personlig tilbud.

Spanske eiendomsnyheter og oppdateringer fra Spain Property Portal.com

Les mer

Les mer

Les mer
Vi bryr oss om personvernet ditt
Vi bruker informasjonskapsler for å optimalisere opplevelsen din på nettstedet vårt. Klikk på Godta -knappen nedenfor for å sikre at du får den beste opplevelsen på nettstedet. Uten disse informasjonskapslene kan det hende at enkelte funksjoner ikke fungerer. Klikk her for mer informasjon .