2 soverom Duplex til salgs

2 soverom Duplex til salgs

Playa Flamenca, Alicante
264.000
 
  • 2 soverom Duplex til salgs
  • 2 soverom Duplex til salgs
  • 2 soverom Duplex til salgs
  • 2 soverom Duplex til salgs
  • 2 soverom Duplex til salgs
  • 2 soverom Duplex til salgs
  • 2 soverom Duplex til salgs
  • 2 soverom Duplex til salgs
  • 2 soverom Duplex til salgs
  • 2 soverom Duplex til salgs
  • 2 soverom Duplex til salgs
  • 2 soverom Duplex til salgs
  • 2 soverom Duplex til salgs
  • 2 soverom Duplex til salgs
  • 2 soverom Duplex til salgs
  • 2 soverom Duplex til salgs
  • 2 soverom Duplex til salgs
  • 2 soverom Duplex til salgs
  • 2 soverom Duplex til salgs
  • 2 soverom Duplex til salgs
1 / 20

Send en forespørsel om denne eiendommen

Ref: 13804
Eiendom som markedsføres av Inmo Investments Inmo Investments
Navnet ditt:
Epostadresse:
Telefon nr:
Ved å merke av i denne boksen, vil vi videreformidle søket til opptil fem andre eiendomsmeglere som har lignende eiendommer som dette.
Forespørsel detaljer:
Sending Your Enquiry Please Wait...
Corner townhouse in Playa Flamenca, located in a gated community with communal pool. The property offers 3 bedrooms, 2 bathrooms, a bright living area, open-plan kitchen, and a utility space. It features a private terrace and garden with direct views of the pool, plus a balcony/solarium upstairs. Sold furnished and ready to move into.

Egenskaper

  • 2 soverom
  • 2 bad
  • 97m² Bygg størrelse
  • 109m² Tomtestørrelse
  • Svømmebasseng

Kostnadssammenbrudd

Standard betalingsform
Reservasjon depositum
3.000€
Resten av innskuddet til 10%
23.400€
Sluttbetaling på 90% ved ferdigstillelse
237.600€
 
Eiendomskjøpskostnader
Eiendomspris
264.000€
Overføringsavgift 8%
21.120€
Notariusavgifter (ca.)
600€
Tinglysningsavgifter (ca.)
600€
Advokatkostnader (ca.)
1.500€

* Overføringsavgift er basert på salgsverdien eller matrikkelen som er høyest.

** Informasjonen ovenfor vises bare som en veiledning.

Boliglånskalkulator

Boligbeløp:
264.000€
Innskudd:
Rente:
%
Periode:
Boliglån resultat

* Informasjonen ovenfor er gitt av The MHI Group og vises bare som en guide. Individuelle omstendigheter kan endre renten vi tilbyr for boliglån. Klikk på lenken nedenfor for å få et personlig tilbud.

Spanske eiendomsnyheter og oppdateringer fra Spain Property Portal.com

Les mer

Les mer

Les mer
Vi bryr oss om personvernet ditt
Vi bruker informasjonskapsler for å optimalisere opplevelsen din på nettstedet vårt. Klikk på Godta -knappen nedenfor for å sikre at du får den beste opplevelsen på nettstedet. Uten disse informasjonskapslene kan det hende at enkelte funksjoner ikke fungerer. Klikk her for mer informasjon .