2 soverom Rekkehus til salgs

2 soverom Rekkehus til salgs

Calahonda, Málaga
432.500
 
  • 2 soverom Rekkehus til salgs
  • 2 soverom Rekkehus til salgs
  • 2 soverom Rekkehus til salgs
  • 2 soverom Rekkehus til salgs
  • 2 soverom Rekkehus til salgs
  • 2 soverom Rekkehus til salgs
  • 2 soverom Rekkehus til salgs
  • 2 soverom Rekkehus til salgs
  • 2 soverom Rekkehus til salgs
  • 2 soverom Rekkehus til salgs
  • 2 soverom Rekkehus til salgs
  • 2 soverom Rekkehus til salgs
  • 2 soverom Rekkehus til salgs
  • 2 soverom Rekkehus til salgs
  • 2 soverom Rekkehus til salgs
  • 2 soverom Rekkehus til salgs
  • 2 soverom Rekkehus til salgs
  • 2 soverom Rekkehus til salgs
  • 2 soverom Rekkehus til salgs
  • 2 soverom Rekkehus til salgs
1 / 20

Send en forespørsel om denne eiendommen

Ref: R5383849
Eiendom som markedsføres av Early Bird Investments Early Bird Investments
Navnet ditt:
Epostadresse:
Telefon nr:
Ved å merke av i denne boksen, vil vi videreformidle søket til opptil fem andre eiendomsmeglere som har lignende eiendommer som dette.
Forespørsel detaljer:
Sending Your Enquiry Please Wait...
This property perfectly combines modern style, functionality, and a
privileged natural setting, making it ideal both as a permanent
residence and as a second home to enjoy the Mediterranean lifestyle.
Thoughtfully designed, the home offers 2 bedrooms and 2 full
bathrooms, plus a guest toilet. The master bedroom is spacious and
filled with natural light, featuring an elegant en-suite bathroom and a
walk-in closet that creates a private and sophisticated retreat.
The generous living and dining area connects seamlessly with a
modern open-plan kitchen, fully equipped and recently renovated
with high-quality materials. Large windows allow sunlight to flood
the interior throughout the day, adding warmth and a true sense of
space.
A comfortable office area adds flexibility for those who work from
home without giving up the comfort of a peaceful setting. On the
upper floor, the private solarium with sea views becomes the perfect
place to relax, sunbathe, or enjoy warm summer evenings.
Outside, the property offers a spacious private garden surrounded by
lush greenery, where peace and privacy prevail, along with a private
pool perfect for enjoying the region's fantastic climate all year round.

Egenskaper

  • 2 soverom
  • 3 bad
  • 113m² Bygg størrelse
  • Svømmebasseng

Kostnadssammenbrudd

Standard betalingsform
Reservasjon depositum
3.000€
Resten av innskuddet til 10%
40.250€
Sluttbetaling på 90% ved ferdigstillelse
389.250€
 
Eiendomskjøpskostnader
Eiendomspris
432.500€
Overføringsavgift 10%
43.250€
Notariusavgifter (ca.)
600€
Tinglysningsavgifter (ca.)
600€
Advokatkostnader (ca.)
1.500€

* Overføringsavgift er basert på salgsverdien eller matrikkelen som er høyest.

** Informasjonen ovenfor vises bare som en veiledning.

Boliglånskalkulator

Boligbeløp:
432.500€
Innskudd:
Rente:
%
Periode:
Boliglån resultat

* Informasjonen ovenfor er gitt av The MHI Group og vises bare som en guide. Individuelle omstendigheter kan endre renten vi tilbyr for boliglån. Klikk på lenken nedenfor for å få et personlig tilbud.

Spanske eiendomsnyheter og oppdateringer fra Spain Property Portal.com

Les mer

Les mer

Les mer
Vi bryr oss om personvernet ditt
Vi bruker informasjonskapsler for å optimalisere opplevelsen din på nettstedet vårt. Klikk på Godta -knappen nedenfor for å sikre at du får den beste opplevelsen på nettstedet. Uten disse informasjonskapslene kan det hende at enkelte funksjoner ikke fungerer. Klikk her for mer informasjon .