3 soverom Herregård til salgs

3 soverom Herregård til salgs

Benahavis, Málaga
585.000
 
  • 3 soverom Herregård til salgs
  • 3 soverom Herregård til salgs
  • 3 soverom Herregård til salgs
  • 3 soverom Herregård til salgs
  • 3 soverom Herregård til salgs
  • 3 soverom Herregård til salgs
  • 3 soverom Herregård til salgs
  • 3 soverom Herregård til salgs
  • 3 soverom Herregård til salgs
  • 3 soverom Herregård til salgs
  • 3 soverom Herregård til salgs
  • 3 soverom Herregård til salgs
  • 3 soverom Herregård til salgs
  • 3 soverom Herregård til salgs
  • 3 soverom Herregård til salgs
  • 3 soverom Herregård til salgs
  • 3 soverom Herregård til salgs
  • 3 soverom Herregård til salgs
  • 3 soverom Herregård til salgs
  • 3 soverom Herregård til salgs
1 / 20

Send en forespørsel om denne eiendommen

Ref: R5382142
Eiendom som markedsføres av Early Bird Investments Early Bird Investments
Navnet ditt:
Epostadresse:
Telefon nr:
Ved å merke av i denne boksen, vil vi videreformidle søket til opptil fem andre eiendomsmeglere som har lignende eiendommer som dette.
Forespørsel detaljer:
Sending Your Enquiry Please Wait...
Set in the gated community of Parque Botánico in Benahavís, this semi-detached villa offers calm, space and
privacy, surrounded by mature greenery with open views to nature and the sea. On a 400 m² plot, the home spans
approximately 260 m² over two floors, with a private garden, sunny terraces and a private pool.
Three en-suite bedrooms plus guest toilet, south facing, with air conditioning, fireplace, alarm and reinforced door.
Recently renovated bathrooms, kitchen and terraces. Private garage and additional parking. Residents enjoy
outdoor and indoor heated pools, gym, sauna, Turkish bath, jacuzzi, tennis, paddle and squash courts, plus 24h
security. Beach and golf within 10 minutes.

Egenskaper

  • 3 soverom
  • 4 bad
  • 260m² Bygg størrelse
  • 400m² Tomtestørrelse

Kostnadssammenbrudd

Standard betalingsform
Reservasjon depositum
3.000€
Resten av innskuddet til 10%
55.500€
Sluttbetaling på 90% ved ferdigstillelse
526.500€
 
Eiendomskjøpskostnader
Eiendomspris
585.000€
Overføringsavgift 10%
58.500€
Notariusavgifter (ca.)
600€
Tinglysningsavgifter (ca.)
600€
Advokatkostnader (ca.)
1.500€

* Overføringsavgift er basert på salgsverdien eller matrikkelen som er høyest.

** Informasjonen ovenfor vises bare som en veiledning.

Boliglånskalkulator

Boligbeløp:
585.000€
Innskudd:
Rente:
%
Periode:
Boliglån resultat

* Informasjonen ovenfor er gitt av The MHI Group og vises bare som en guide. Individuelle omstendigheter kan endre renten vi tilbyr for boliglån. Klikk på lenken nedenfor for å få et personlig tilbud.

Spanske eiendomsnyheter og oppdateringer fra Spain Property Portal.com

Les mer

Les mer

Les mer
Vi bryr oss om personvernet ditt
Vi bruker informasjonskapsler for å optimalisere opplevelsen din på nettstedet vårt. Klikk på Godta -knappen nedenfor for å sikre at du får den beste opplevelsen på nettstedet. Uten disse informasjonskapslene kan det hende at enkelte funksjoner ikke fungerer. Klikk her for mer informasjon .