2 soverom Leilighet til salgs

2 soverom Leilighet til salgs

Fuengirola, Málaga
449.000
 
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
1 / 20

Send en forespørsel om denne eiendommen

Ref: SP1640
Eiendom som markedsføres av The Property Group
Navnet ditt:
Epostadresse:
Telefon nr:
Ved å merke av i denne boksen, vil vi videreformidle søket til opptil fem andre eiendomsmeglere som har lignende eiendommer som dette.
Forespørsel detaljer:
Sending Your Enquiry Please Wait...
Discover this new residential development in El Higuerón, where the new luxury is not having to leave home

Situated in the upper part of El Higuerón, in Fuengirola on the Costa del Sol, with sweeping views of the Mediterranean from almost every home, this new-build development redefines the concept of home: elegant architecture, Mediterranean nature and a setting designed for community well-being

The development offers 1-, 2- and 3-bedroom apartments, ground-floor flats with private gardens, mid-floor flats with spacious terraces, or penthouses with large open-air terraces featuring a jacuzzi or private pool All homes include a parking space and a storage room

The communal areas are designed to cater for all aspects of active and social life: an outdoor swimming pool with a sun deck, a separate swimming lane, a heated indoor pool, a full spa with a sauna, hammam and contrast showers, a fully equipped gym, a yoga area, an outdoor calisthenics area and a jogging track For leisure and work: a gastrobar, a cinema room, a lounge, a co-working space, a meeting room and a community vegetable garden

The homes feature a fully fitted designer kitchen with appliances, room-by-room controlled aerothermal air conditioning, high-performance double-glazed external joinery, large-format porcelain flooring, top-brand bathroom fittings and integrated home automation The penthouses feature underfloor heating Energy rating A

Just a few minutes from the beaches of Fuengirola and Benalmádena, with direct access via the AP-7 motorway and 20 minutes from Málaga International Airport
Prime location on the Costa del Sol
Distances to main points of interest:
Beach: 25 km
Benalmádena, Fuengirola, Mijas Pueblo: 4 km
Málaga International Airport: 10 km (10 minutes by car or 30 minutes by train)
Golf courses: 10–20 km
Marina and shopping centres: 6–8 km

Live your Mediterranean dream
With its modern design, luxurious amenities and unbeatable location, this new development in El Higuerón offers a unique opportunity to enjoy the best of life on the Costa del Sol
Contact us today to arrange a viewing and secure your dream home by the Mediterranean

623

Egenskaper

  • 2 soverom
  • 2 bad
  • 108m² Bygg størrelse
  • 14m² Tomtestørrelse

Reservasjon depositum
3.000€
Resten av innskuddet til 10%
41.900€
Sluttbetaling på 90% ved ferdigstillelse
404.100€
 
Eiendomskjøpskostnader
Eiendomspris
449.000€
Overføringsavgift 10%
44.900€
Notariusavgifter (ca.)
600€
Tinglysningsavgifter (ca.)
600€
Advokatkostnader (ca.)
1.500€

* Overføringsavgift er basert på salgsverdien eller matrikkelen som er høyest.

** Informasjonen ovenfor vises bare som en veiledning.

Boliglånskalkulator

Boligbeløp:
449.000€
Innskudd:
Rente:
%
Periode:
Boliglån resultat

* Informasjonen ovenfor er gitt av The MHI Group og vises bare som en guide. Individuelle omstendigheter kan endre renten vi tilbyr for boliglån. Klikk på lenken nedenfor for å få et personlig tilbud.

Spanske eiendomsnyheter og oppdateringer fra Spain Property Portal.com

Les mer

Les mer

Les mer
Vi bryr oss om personvernet ditt
Vi bruker informasjonskapsler for å optimalisere opplevelsen din på nettstedet vårt. Klikk på Godta -knappen nedenfor for å sikre at du får den beste opplevelsen på nettstedet. Uten disse informasjonskapslene kan det hende at enkelte funksjoner ikke fungerer. Klikk her for mer informasjon .