8 soverom Villa til salgs

8 soverom Villa til salgs

La Zagaleta, Málaga
5.850.000
 
  • 8 soverom Villa til salgs
  • 8 soverom Villa til salgs
  • 8 soverom Villa til salgs
  • 8 soverom Villa til salgs
  • 8 soverom Villa til salgs
  • 8 soverom Villa til salgs
  • 8 soverom Villa til salgs
  • 8 soverom Villa til salgs
  • 8 soverom Villa til salgs
  • 8 soverom Villa til salgs
  • 8 soverom Villa til salgs
  • 8 soverom Villa til salgs
  • 8 soverom Villa til salgs
  • 8 soverom Villa til salgs
  • 8 soverom Villa til salgs
  • 8 soverom Villa til salgs
  • 8 soverom Villa til salgs
  • 8 soverom Villa til salgs
  • 8 soverom Villa til salgs
  • 8 soverom Villa til salgs
1 / 20

Send en forespørsel om denne eiendommen

Ref: MLSC6107900
Eiendom som markedsføres av The Property Group
Navnet ditt:
Epostadresse:
Telefon nr:
Ved å merke av i denne boksen, vil vi videreformidle søket til opptil fem andre eiendomsmeglere som har lignende eiendommer som dette.
Forespørsel detaljer:
Sending Your Enquiry Please Wait...
Traditionally Spanish and elegant villa with lots of special features  In La Zagaleta one of the top developments in Europe Tranquil and very private with no close neighbours Sprawling mansion with a magical feel and six different terraces Top quality fittings and finishes Large multi level plot with two large pools and Jacuzzi  Spacious fitness area and gym Separate guest house

Egenskaper

  • 8 soverom
  • 9 bad
  • 893m² Bygg størrelse
  • 4.940m² Tomtestørrelse

Kostnadssammenbrudd

Standard betalingsform
Reservasjon depositum
3.000€
Resten av innskuddet til 10%
582.000€
Sluttbetaling på 90% ved ferdigstillelse
5.265.000€
 
Eiendomskjøpskostnader
Eiendomspris
5.850.000€
Overføringsavgift 10%
585.000€
Notariusavgifter (ca.)
600€
Tinglysningsavgifter (ca.)
600€
Advokatkostnader (ca.)
1.500€

* Overføringsavgift er basert på salgsverdien eller matrikkelen som er høyest.

** Informasjonen ovenfor vises bare som en veiledning.

Boliglånskalkulator

Boligbeløp:
5.850.000€
Innskudd:
Rente:
%
Periode:
Boliglån resultat

* Informasjonen ovenfor er gitt av The MHI Group og vises bare som en guide. Individuelle omstendigheter kan endre renten vi tilbyr for boliglån. Klikk på lenken nedenfor for å få et personlig tilbud.

Spanske eiendomsnyheter og oppdateringer fra Spain Property Portal.com

Les mer

Les mer

Les mer
Vi bryr oss om personvernet ditt
Vi bruker informasjonskapsler for å optimalisere opplevelsen din på nettstedet vårt. Klikk på Godta -knappen nedenfor for å sikre at du får den beste opplevelsen på nettstedet. Uten disse informasjonskapslene kan det hende at enkelte funksjoner ikke fungerer. Klikk her for mer informasjon .