2 soverom Leilighet til salgs

2 soverom Leilighet til salgs

Punta Prima, Alicante
179.950
 
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
1 / 20

Send en forespørsel om denne eiendommen

Ref: 13740
Eiendom som markedsføres av Inmo Investments Inmo Investments
Navnet ditt:
Epostadresse:
Telefon nr:
Ved å merke av i denne boksen, vil vi videreformidle søket til opptil fem andre eiendomsmeglere som har lignende eiendommer som dette.
Forespørsel detaljer:
Sending Your Enquiry Please Wait...
Beautiful apartment in the gated community of La Ciñuelica — this penthouse is the perfect option combining comfort and privacy. 
The apartment is located on the top floor, which provides plenty of natural light and a wonderful sense of space. The layout is practical and comfortable: two bedrooms, one bathroom, a cosy living room, a kitchen with a utility room and a balcony. The interior is tastefully decorated, allowing you to move in and start living without any additional investment.
However, the main highlight of this penthouse is undoubtedly its private solarium. This is not just a terrace, but a full-fledged personal space where you can enjoy the sun all year round. Here you will find a jacuzzi, a relaxation area and a spacious storage room. The solarium is completely private, making it the perfect place to relax at any time of the year.
The property is located in one of the most sought-after areas of the coast — Punta Prima, known for its well-maintained urbanisations, mild climate and excellent infrastructure. Within walking distance you will find everything you need: supermarkets, shopping centres, cosy cafés and restaurants, as well as the beautiful beaches of Orihuela Costa, which can be reached in just a few minutes. This location is ideal both for permanent living and for holidays.
The residential complex La Ciñuelica offers its residents a large communal swimming pool, well-kept green areas and spaces to relax with family or friends. The atmosphere here is peaceful and secure — a perfect place to unwind and enjoy the Mediterranean lifestyle.
Contact us today for more information or to arrange a viewing — this could be the home you have been looking for.

Egenskaper

  • 2 soverom
  • 1 baderom

Reservasjon depositum
3.000€
Resten av innskuddet til 10%
14.995€
Sluttbetaling på 90% ved ferdigstillelse
161.955€
 
Eiendomskjøpskostnader
Eiendomspris
179.950€
Overføringsavgift 8%
14.396€
Notariusavgifter (ca.)
600€
Tinglysningsavgifter (ca.)
600€
Advokatkostnader (ca.)
1.500€

* Overføringsavgift er basert på salgsverdien eller matrikkelen som er høyest.

** Informasjonen ovenfor vises bare som en veiledning.

Boliglånskalkulator

Boligbeløp:
179.950€
Innskudd:
Rente:
%
Periode:
Boliglån resultat

* Informasjonen ovenfor er gitt av The MHI Group og vises bare som en guide. Individuelle omstendigheter kan endre renten vi tilbyr for boliglån. Klikk på lenken nedenfor for å få et personlig tilbud.

Spanske eiendomsnyheter og oppdateringer fra Spain Property Portal.com

Les mer

Les mer

Les mer
Vi bryr oss om personvernet ditt
Vi bruker informasjonskapsler for å optimalisere opplevelsen din på nettstedet vårt. Klikk på Godta -knappen nedenfor for å sikre at du får den beste opplevelsen på nettstedet. Uten disse informasjonskapslene kan det hende at enkelte funksjoner ikke fungerer. Klikk her for mer informasjon .