2 soverom Leilighet til salgs

2 soverom Leilighet til salgs

Valencia, Valencia
269.000
 
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
1 / 21

Send en forespørsel om denne eiendommen

Ref: 5463
Eiendom som markedsføres av Cabanyal Estate Cabanyal Estate
Navnet ditt:
Epostadresse:
Telefon nr:
Ved å merke av i denne boksen, vil vi videreformidle søket til opptil fem andre eiendomsmeglere som har lignende eiendommer som dette.
Forespørsel detaljer:
Sending Your Enquiry Please Wait...
Cabanyal Estate er stolte av å presentere denne eksepsjonelle leiligheten i første etasje på 94 m², som ligger i den rolige Calle Santander, i hjertet av det dynamiske og etablerte distriktet Patraix.
Denne eiendommen har gjennomgått en fullstendig renovering av høy kvalitet som ble fullført mellom 2025 og 2026, og kombinerer maksimal moderne komfort med enestående investeringsallsidighet. Boligen er designet med tanke på tilgjengelighet, har egen direkte adkomst fra gaten og er fullt tilpasset personer med redusert mobilitet.
Interiørplanløsningen tilbyr en romslig åpen planløsning som integrerer stue, spisestue og et fullt utstyrt designerkjøkken. Soveområdet er sjenerøst fordelt: en elegant dobbeltsengssone integrert i hovedrommet, pluss to ekstra private soverom (ett med dobbeltseng og det andre med to enkeltsenger). Eiendommen er komplett med et moderne bad og en praktisk bod med vaskerom.
Premiumutstyr og klimakontroll:
Termisk komfort: Tre uavhengige klimaanlegg (i stue og begge soverom) og et avansert mekanisk ventilasjonssystem som sikrer et optimalt miljø året rundt. Effektivitet: Doble vinduer for perfekt termisk og akustisk isolasjon. Fullt utstyrt: Selges 100 % møblert og innflytningsklar, inkludert alle hvitevarer (kjøleskap-fryser, oppvaskmaskin, mikrobølgeovn) og komplett kjøkkenutstyr (tallerkener, kaffetrakter osv.). Investeringsmulighet: Eiendommen er for tiden i ferd med å endre sin primære bruk til turistinnkvartering. Turistlisensen kan overføres til den nye eieren når den er registrert i deres navn.
Beliggende bare noen få skritt fra Patraix metrostasjon og omgitt av alle nødvendige tjenester – supermarkeder, apotek og sykehus – er dette en unik mulighet til å erverve en "driftsklar" eiendom i et område med høy etterspørsel.
Pris: €269 000
Kontakt Cabanyal Estate i dag for å avtale en privat visning.
Vi snakker spansk, engelsk og nederlandsk.
Den annonserte salgsprisen inkluderer ikke eiendomsmeglergebyrer, som utgjør 3 % av den endelige kjøpesummen, pluss 21 % mva., og heller ikke kostnader til notarisasjon, registrering, lovpålagte avgifter eller, hvis aktuelt, kostnader knyttet til boliglånsfinansiering.
Denne annonsen er kun til informasjonsformål og er ikke kontraktsmessig.
Vi er et eiendomsmeglerfirma registrert i Mellommannsregisteret i Comunitat Valenciana (RAICV) under nummer 4410, og våre meglere er profesjonelle API-medlemmer. API-medlem i Valencia nr. 02113.

Egenskaper

  • Se virtuell omvisning
  • Se videotur
  • 2 soverom
  • 1 baderom
  • 94m² Bygg størrelse
  • god kommunikasjon
  • byggeår: 1965

Reservasjon depositum
3.000€
Resten av innskuddet til 10%
23.900€
Sluttbetaling på 90% ved ferdigstillelse
242.100€
 
Eiendomskjøpskostnader
Eiendomspris
269.000€
Overføringsavgift 10%
26.900€
Notariusavgifter (ca.)
600€
Tinglysningsavgifter (ca.)
600€
Advokatkostnader (ca.)
1.500€

* Overføringsavgift er basert på salgsverdien eller matrikkelen som er høyest.

** Informasjonen ovenfor vises bare som en veiledning.

Boliglånskalkulator

Boligbeløp:
269.000€
Innskudd:
Rente:
%
Periode:
Boliglån resultat

* Informasjonen ovenfor er gitt av The MHI Group og vises bare som en guide. Individuelle omstendigheter kan endre renten vi tilbyr for boliglån. Klikk på lenken nedenfor for å få et personlig tilbud.

Spanske eiendomsnyheter og oppdateringer fra Spain Property Portal.com

Les mer

Les mer

Les mer
Vi bryr oss om personvernet ditt
Vi bruker informasjonskapsler for å optimalisere opplevelsen din på nettstedet vårt. Klikk på Godta -knappen nedenfor for å sikre at du får den beste opplevelsen på nettstedet. Uten disse informasjonskapslene kan det hende at enkelte funksjoner ikke fungerer. Klikk her for mer informasjon .