2 soverom Villa til salgs

2 soverom Villa til salgs

Algorfa, Alicante
234.900
 
  • 2 soverom Villa til salgs
  • 2 soverom Villa til salgs
  • 2 soverom Villa til salgs
  • 2 soverom Villa til salgs
  • 2 soverom Villa til salgs
  • 2 soverom Villa til salgs
  • 2 soverom Villa til salgs
  • 2 soverom Villa til salgs
  • 2 soverom Villa til salgs
  • 2 soverom Villa til salgs
  • 2 soverom Villa til salgs
  • 2 soverom Villa til salgs
  • 2 soverom Villa til salgs
  • 2 soverom Villa til salgs
  • 2 soverom Villa til salgs
  • 2 soverom Villa til salgs
  • 2 soverom Villa til salgs
  • 2 soverom Villa til salgs
  • 2 soverom Villa til salgs
1 / 19

Send en forespørsel om denne eiendommen

Ref: AG19MLSC5083212
Eiendom som markedsføres av Spain Property Shop S.L
Navnet ditt:
Epostadresse:
Telefon nr:
Ved å merke av i denne boksen, vil vi videreformidle søket til opptil fem andre eiendomsmeglere som har lignende eiendommer som dette.
Forespørsel detaljer:
Sending Your Enquiry Please Wait...
This attractive Lola-style property is located in the prestigious La Finca Golf Resort in Algorfa, one of the most sought-after residential areas on the Costa Blanca South.

The property offers a bright and practical layout with two spacious bedrooms, two full bathrooms, comfortable living areas, and excellent outdoor space including a private terrace.

Residents also benefit from access to a well-maintained communal swimming pool.

The popular Lola design is highly regarded for its balanced layout, natural light, and functional indoor-outdoor living spaces.

Ideally situated just minutes from the 18-hole La Finca Golf Course, hotel, spa, restaurants, and local amenities. The beaches of Guardamar del Segura are approximately 15–20 minutes away, while Alicante Airport is around 40 minutes by car.

An excellent opportunity as a permanent home, holiday property, or investment on the Costa Blanca South.

Egenskaper

  • 2 soverom
  • 2 bad
  • 73m² Bygg størrelse

Reservasjon depositum
3.000€
Resten av innskuddet til 10%
20.490€
Sluttbetaling på 90% ved ferdigstillelse
211.410€
 
Eiendomskjøpskostnader
Eiendomspris
234.900€
Overføringsavgift 8%
18.792€
Notariusavgifter (ca.)
600€
Tinglysningsavgifter (ca.)
600€
Advokatkostnader (ca.)
1.500€

* Overføringsavgift er basert på salgsverdien eller matrikkelen som er høyest.

** Informasjonen ovenfor vises bare som en veiledning.

Boliglånskalkulator

Boligbeløp:
234.900€
Innskudd:
Rente:
%
Periode:
Boliglån resultat

* Informasjonen ovenfor er gitt av The MHI Group og vises bare som en guide. Individuelle omstendigheter kan endre renten vi tilbyr for boliglån. Klikk på lenken nedenfor for å få et personlig tilbud.

Spanske eiendomsnyheter og oppdateringer fra Spain Property Portal.com

Les mer

Les mer

Les mer
Vi bryr oss om personvernet ditt
Vi bruker informasjonskapsler for å optimalisere opplevelsen din på nettstedet vårt. Klikk på Godta -knappen nedenfor for å sikre at du får den beste opplevelsen på nettstedet. Uten disse informasjonskapslene kan det hende at enkelte funksjoner ikke fungerer. Klikk her for mer informasjon .