2 soverom Leilighet til salgs

2 soverom Leilighet til salgs

Vera Playa, Almería
225.000
 
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
1 / 20

Send en forespørsel om denne eiendommen

Ref: VPD4SCR2P
Eiendom som markedsføres av Grupo Platinum Estates Sl Grupo Platinum Estates Sl
Navnet ditt:
Epostadresse:
Telefon nr:
Ved å merke av i denne boksen, vil vi videreformidle søket til opptil fem andre eiendomsmeglere som har lignende eiendommer som dette.
Forespørsel detaljer:
Sending Your Enquiry Please Wait...
Grupo Platinum Estates har gleden av å presentere denne fantastiske leiligheten, som ligger bare 300 meter fra strendene i Vera.
Ring oss nå på +34 950 46 61 12 for fullstendige detaljer.

Gå inn og oppdag lyse, åpne planløsninger, fullstendig renovert. Stuen/spisestuen har en komfortabel planløsning med store skyvedører i glass som oversvømmer rommet med naturlig lys og åpner direkte ut mot din private terrasse. Leiligheten ligger i andre etasje og tilbyr 2 romslige soverom med store innebygde garderober og et bad, med totalt 92 m² gulvplass.

Det moderne, fullt utstyrte kjøkkenet har nye hvitevarer av topp kvalitet, inkludert stekeovn, oppvaskmaskin, vaskemaskin og et stort kjøleskap. Leiligheten inkluderer også en privat parkeringsplass inkludert i prisen.
Eiendommen har en gyldig turistlisens, slik at du kan leie den ut når du vil, hvis du ønsker det. Nyt et hjem bare noen få meter fra stranden som hovedbolig, feriehus eller som en høyrenteinvestering.
Beboerne i komplekset har eksklusiv tilgang til utrolige fasiliteter i resortstil. Komplekset har et praktfullt, buet, blått svømmebasseng, omgitt av en romslig solterrasse og velholdte grøntområder. Komplekset har også et fullt utstyrt, privat innendørs treningsstudio.

Dette komplekset ligger i hjertet av Vera Playa, og plasserer deg i et av de mest ettertraktede kystdestinasjonene. Området er kjent for sine omfattende, uberørte sandstrender. Boligkomplekset ligger 300 meter fra havet, og restauranter, barer, supermarkeder og apotek ligger bare noen få minutters gange unna.
Vera Playa er en kystby omgitt av natur ved Middelhavskysten. Strendene og den livlige lokale atmosfæren gjør dette reisemålet til det perfekte stedet å nyte sol og sjø hele året. Vera Playa
tilbyr et bredt utvalg av fasiliteter, restauranter og aktiviteter for hele familien. Det ligger også i nærheten av turistbyene Mojácar og Garrucha. Vera Playa ligger en 2-timers kjøretur fra Alicante lufthavn og en time fra Almería lufthavn.

Ikke gå glipp av sjansen til å bo i et av de beste områdene i Spania!
Ring oss nå for å avtale en visning på +34 950 46 61 12.

Egenskaper

  • 2 soverom
  • 1 baderom
  • 92m² Bygg størrelse
  • Svømmebasseng

Kostnadssammenbrudd

Standard betalingsform
Reservasjon depositum
3.000€
Resten av innskuddet til 10%
19.500€
Sluttbetaling på 90% ved ferdigstillelse
202.500€
 
Eiendomskjøpskostnader
Eiendomspris
225.000€
Overføringsavgift 8%
18.000€
Notariusavgifter (ca.)
600€
Tinglysningsavgifter (ca.)
600€
Advokatkostnader (ca.)
1.500€

* Overføringsavgift er basert på salgsverdien eller matrikkelen som er høyest.

** Informasjonen ovenfor vises bare som en veiledning.

Boliglånskalkulator

Boligbeløp:
225.000€
Innskudd:
Rente:
%
Periode:
Boliglån resultat

* Informasjonen ovenfor er gitt av The MHI Group og vises bare som en guide. Individuelle omstendigheter kan endre renten vi tilbyr for boliglån. Klikk på lenken nedenfor for å få et personlig tilbud.

Spanske eiendomsnyheter og oppdateringer fra Spain Property Portal.com

Les mer

Les mer

Les mer
Vi bryr oss om personvernet ditt
Vi bruker informasjonskapsler for å optimalisere opplevelsen din på nettstedet vårt. Klikk på Godta -knappen nedenfor for å sikre at du får den beste opplevelsen på nettstedet. Uten disse informasjonskapslene kan det hende at enkelte funksjoner ikke fungerer. Klikk her for mer informasjon .