Send en forespørsel om denne eiendommen
Ref: SKNBG-92799
Eiendom som markedsføres av Stratus International Properties
Navnet ditt:
Epostadresse:
Telefon nr:
Ved å merke av i denne boksen, vil vi videreformidle søket til opptil fem andre eiendomsmeglere som har lignende eiendommer som dette.
Forespørsel detaljer:
NYBYGGE VILLAER I VERA, ALMERIA - Nybygg med vakre villaer beliggende på kysten av Almeria, Vera. Nybygg med frittstående villaer å velge mellom to modeller: dobbel høyde, med tre soverom og tre bad og 2/3 soverom med to bad, alt i ett plan. Begge med basseng på 6x3 meter og på en tomt på omtrent 230 meter. Som et alternativ kan alle villaene ha underbygd plass mot en ekstra kostnad. Villaene ligger bare 200 meter fra Vera-stranden. Vera er et av de beste naturiststedene i Europa, anerkjent for kvaliteten og renheten på vannet. Den tilbyr seks kilometer med strender (Las Marinas-Bolaga, Puerto Rey, El Playazo, Quitapellejos). Vera grenser til kjente turistmål som Mojacar og Almanzora-grottene. Boligkompleks som ligger omtrent 1,5 times kjøretur fra Murcia - Corvera flyplass og omtrent 2 timer fra Alicante flyplass.
Egenskaper
- 2 soverom
- 2 bad
- 90m² Bygg størrelse
- 248m² Tomtestørrelse
- Hage
- Privat basseng
- Inngjerdet
- Solarium: Ja
- Antall parkeringsplasser: 1
- Nær bussrute
- Sted: Kyst, urbanisering
- Klimaanlegg: Forhåndsinstallert
- Dobbeltrom: 2
- Strand: 500 meter
- Brukbart byggeareal: 75 kvm.
- Terrasse: 218 kvm.
- Parkering - Plass
Kostnadssammenbrudd
Standard betalingsform
Reservasjon depositum
3.000€
Resten av innskuddet til 10%
39.900€
Sluttbetaling på 90% ved ferdigstillelse
386.100€
Eiendomskjøpskostnader
Eiendomspris
429.000€
Overføringsavgift 10%
42.900€
Notariusavgifter (ca.)
600€
Tinglysningsavgifter (ca.)
600€
Advokatkostnader (ca.)
1.500€
* Overføringsavgift er basert på salgsverdien eller matrikkelen som er høyest.
** Informasjonen ovenfor vises bare som en veiledning.