3 slaapkamer Appartement Te koop

3 slaapkamer Appartement Te koop

Benijófar, Alicante
139.900
 
1 / 0

Stel een vraag over deze woning

Ref: AG19MLSC9650334
Onroerend goed op de markt gebracht door Spain Property Shop S.L
Uw naam:
E-mailadres:
Telefoonnummer:
Door dit vakje aan te vinken, geven wij uw vraag door aan maximaal vijf andere makelaars die soortgelijke woningen hebben.
Aanvraagdetails::
Sending Your Enquiry Please Wait...
In het sfeervolle dorp Benijófar, gelegen aan de prachtige Costa Blanca, bevindt zich dit verzorgde appartement op de eerste verdieping aan de Calle Felipe Hernandez 7. Een ideale woning voor wie op zoek is naar comfort, ruimte en het echte Spaanse leven onder de zon.

Het appartement beschikt over 3 ruime slaapkamers en 1 complete badkamer, waardoor de woning perfect geschikt is voor gezinnen, koppels of als vakantiewoning. Dankzij de praktische indeling voelt de woning ruim en licht aan, met grote ramen die zorgen voor veel natuurlijke lichtinval.

De gezellige woonkamer vormt het hart van de woning en biedt directe toegang tot het balkon aan de voorzijde. Hier kunt u heerlijk ontspannen met een kop koffie in de ochtendzon of genieten van de warme Spaanse avonden. Het balkon geeft de woning extra charme en zorgt voor een fijne buitenruimte.

De keuken is praktisch ingericht en biedt voldoende kastruimte en werkoppervlak. De slaapkamers zijn comfortabel en multifunctioneel in te richten, bijvoorbeeld als kinderkamer, logeerkamer of thuiswerkplek.

De woning ligt in een rustige maar centrale omgeving van Benijófar, op korte afstand van winkels, restaurants, supermarkten en andere dagelijkse voorzieningen. Daarnaast bevinden de mooie stranden van Guardamar del Segura en diverse golfbanen zich op slechts enkele minuten rijden.

Deze woning is ideaal als permanente bewoning, tweede verblijf of investering voor verhuur aan de Costa Blanca.

Gelegen op de eerste verdieping3 ruime slaapkamers1 complete badkamerBalkon aan de voorzijdeLichte woonkamer met veel natuurlijk lichtCentrale ligging in Benijófar (Alicante)Dicht bij winkels, horeca en voorzieningenSlechts korte afstand van strand en golfbanen

Bent u op zoek naar een comfortabele woning in een populaire regio van Spanje? Dan is dit appartement zeker een bezichtiging waard.

eigendomseigenschappen

  • 3 slaapkamers
  • 2 badkamers
  • 102m² Bouwgrootte
  • Solarium
  • Secure door
  • Buzzer/wireless intercom

Kostenverdeling

Standaard betaalmethode
Aanbetaling bij reservering
3.000€
Rest van aanbetaling tot 10%
10.990€
Laatste betaling van 90% bij voltooiing
125.910€
 
Aankoopkosten onroerend goed
Vastgoedprijs
139.900€
Overdrachtsbelasting 8%
11.192€
Notariskosten (ongeveer)
600€
Kadasterkosten (ongeveer)
600€
Juridische kosten (ongeveer)
1.500€

* Overdrachtsbelasting is gebaseerd op de verkoopwaarde of de kadastrale waarde welke het hoogste is.

** De bovenstaande informatie wordt alleen als richtlijn weergegeven.

Hypotheekberekening

Hypotheekbedrag:
139.900€
Storting:
Rente:
%
Punt uit:
Hypotheek resultaat

* De bovenstaande informatie wordt geleverd door The MHI Group en wordt alleen als richtlijn weergegeven. Individuele omstandigheden kunnen het tarief dat wij bieden voor een hypotheek wijzigen. Klik op onderstaande link voor een persoonlijke offerte.

Spaans onroerend goed nieuws & updates door Spain Property Portal.com