2 slaapkamer Appartement Te koop

2 slaapkamer Appartement Te koop

Torrevieja, Alicante
240.000
 
  • 2 slaapkamer Appartement Te koop
1 / 1

Stel een vraag over deze woning

Ref: CSPX-48849
Onroerend goed op de markt gebracht door Complete Spanish Property Complete Spanish Property
Uw naam:
E-mailadres:
Telefoonnummer:
Door dit vakje aan te vinken, geven wij uw vraag door aan maximaal vijf andere makelaars die soortgelijke woningen hebben.
Aanvraagdetails::
Sending Your Enquiry Please Wait...
Discover the perfect coastal retreat in the heart of La Mata. This spacious 2-bedroom, 2-bathroom apartment offers an unbeatable location just a few meters from the golden sandy beach, with an excellent selection of shops, bars, cafés, and restaurants all within easy walking distance.

Designed for comfort and relaxation, the apartment features bright and airy living spaces, generously sized bedrooms, and beautiful views overlooking the impeccably maintained communal pool and lush surrounding gardens. Whether you're enjoying your morning coffee on the terrace or unwinding after a day at the beach, the peaceful outlook creates the perfect Mediterranean atmosphere.

Ideal as a holiday home, permanent residence, or investment opportunity, this property combines convenience, comfort, and coastal charm in one of the Costa Blanca's most sought-after seaside locations.

eigendomseigenschappen

  • 2 slaapkamers
  • 2 badkamers
  • 74m² Bouwgrootte

Kostenverdeling

Standaard betaalmethode
Aanbetaling bij reservering
3.000€
Rest van aanbetaling tot 10%
21.000€
Laatste betaling van 90% bij voltooiing
216.000€
 
Aankoopkosten onroerend goed
Vastgoedprijs
240.000€
Overdrachtsbelasting 8%
19.200€
Notariskosten (ongeveer)
600€
Kadasterkosten (ongeveer)
600€
Juridische kosten (ongeveer)
1.500€

* Overdrachtsbelasting is gebaseerd op de verkoopwaarde of de kadastrale waarde welke het hoogste is.

** De bovenstaande informatie wordt alleen als richtlijn weergegeven.

Hypotheekberekening

Hypotheekbedrag:
240.000€
Storting:
Rente:
%
Punt uit:
Hypotheek resultaat

* De bovenstaande informatie wordt geleverd door The MHI Group en wordt alleen als richtlijn weergegeven. Individuele omstandigheden kunnen het tarief dat wij bieden voor een hypotheek wijzigen. Klik op onderstaande link voor een persoonlijke offerte.

Spaans onroerend goed nieuws & updates door Spain Property Portal.com