2 slaapkamer Appartement Te koop

2 slaapkamer Appartement Te koop

Punta Prima, Alicante
217.500
 
1 / 0

Stel een vraag over deze woning

Ref: CSPX-70448
Onroerend goed op de markt gebracht door Complete Spanish Property
Uw naam:
E-mailadres:
Telefoonnummer:
Door dit vakje aan te vinken, geven wij uw vraag door aan maximaal vijf andere makelaars die soortgelijke woningen hebben.
Aanvraagdetails::
Sending Your Enquiry Please Wait...
Ontdek dit prachtig gerenoveerde appartement in Punta Prima, op slechts 300 meter van de zee. Een toplocatie waar u in een paar minuten naar het strand loopt en vlakbij levendige winkelcentra, restaurants en winkels bent.

Het appartement beschikt over:

2 ruime slaapkamers, 2 moderne badkamers, een open keuken die naadloos overgaat in de lichte woonkamer en airconditioning voor optimaal comfort het hele jaar door.

Vanaf het terras geniet u van een adembenemend uitzicht op de zee en Torrevieja – elke dag een vakantiegevoel.

Het appartement maakt deel uit van een afgesloten complex met parkeergelegenheid en een ruim gemeenschappelijk zwembad.

Bovendien is dit appartement niet alleen ideaal als tweede huis, maar ook een uitstekende investering. Het is zeer goed verhuurd:

maar liefst 235 nachten verhuurd in 2025 en reeds 150 nachten geboekt voor 2026.

Het appartement wordt volledig gemeubileerd verkocht, inclusief alle meubels, zodat u er direct van kunt genieten of het zonder zorgen kunt verhuren.

Bent u op zoek naar een zorgeloze investering of uw eigen plekje onder de Spaanse zon met uitzicht op zee?

Neem vandaag nog contact met ons op voor meer informatie of een bezichtiging – Dit pareltje is niet lang meer verkrijgbaar!

eigendomseigenschappen

  • 2 slaapkamers
  • 2 badkamers
  • 80m² Bouwgrootte
  • Zwembad

Kostenverdeling

Standaard betaalmethode
Aanbetaling bij reservering
3.000€
Rest van aanbetaling tot 10%
18.750€
Laatste betaling van 90% bij voltooiing
195.750€
 
Aankoopkosten onroerend goed
Vastgoedprijs
217.500€
Overdrachtsbelasting 8%
17.400€
Notariskosten (ongeveer)
600€
Kadasterkosten (ongeveer)
600€
Juridische kosten (ongeveer)
1.500€

* Overdrachtsbelasting is gebaseerd op de verkoopwaarde of de kadastrale waarde welke het hoogste is.

** De bovenstaande informatie wordt alleen als richtlijn weergegeven.

Hypotheekberekening

Hypotheekbedrag:
217.500€
Storting:
Rente:
%
Punt uit:
Hypotheek resultaat

* De bovenstaande informatie wordt geleverd door The MHI Group en wordt alleen als richtlijn weergegeven. Individuele omstandigheden kunnen het tarief dat wij bieden voor een hypotheek wijzigen. Klik op onderstaande link voor een persoonlijke offerte.

Spaans onroerend goed nieuws & updates door Spain Property Portal.com