2 slaapkamer Appartement Te koop

2 slaapkamer Appartement Te koop

Las Colinas Golf, Alicante
460.000
 
1 / 0

Stel een vraag over deze woning

Ref: CSPX-76555
Onroerend goed op de markt gebracht door Complete Spanish Property Complete Spanish Property
Uw naam:
E-mailadres:
Telefoonnummer:
Door dit vakje aan te vinken, geven wij uw vraag door aan maximaal vijf andere makelaars die soortgelijke woningen hebben.
Aanvraagdetails::
Sending Your Enquiry Please Wait...
h2>Luxe wonen in Níspero – Las Colinas Golf & Country Club

Ontdek dit exclusieve luxe appartement in de stijlvolle Níspero-gemeenschap, gelegen aan de prestigieuze Las Colinas Golf & Country Club. Een unieke kans om te wonen in een van de meest gerenommeerde en veilige resorts aan de Costa Blanca, omgeven door natuur, rust en verfijning.

Het appartement beschikt over twee ruime slaapkamers en twee elegante badkamers, afgewerkt met hoogwaardige materialen en een tijdloze uitstraling. De moderne open keuken is volledig uitgerust en beschikt over een ingebouwde wijnkoeler – perfect om in stijl te genieten van lange, mediterrane avonden.

Het appartement wordt volledig gemeubileerd aangeboden en is direct klaar om in te trekken – pak uw koffers en begin meteen te genieten van het Spaanse leven.

Extra comfort wordt geboden door:

Een zeer ruime berging, ideaal voor golfuitrusting of fietsen Een eigen parkeerplaats Toegang tot een fitnessruimte binnen de gemeenschap

eigendomseigenschappen

  • 2 slaapkamers
  • 2 badkamers
  • 93m² Bouwgrootte
  • Zwembad

Kostenverdeling

Standaard betaalmethode
Aanbetaling bij reservering
3.000€
Rest van aanbetaling tot 10%
43.000€
Laatste betaling van 90% bij voltooiing
414.000€
 
Aankoopkosten onroerend goed
Vastgoedprijs
460.000€
Overdrachtsbelasting 8%
36.800€
Notariskosten (ongeveer)
600€
Kadasterkosten (ongeveer)
600€
Juridische kosten (ongeveer)
1.500€

* Overdrachtsbelasting is gebaseerd op de verkoopwaarde of de kadastrale waarde welke het hoogste is.

** De bovenstaande informatie wordt alleen als richtlijn weergegeven.

Hypotheekberekening

Hypotheekbedrag:
460.000€
Storting:
Rente:
%
Punt uit:
Hypotheek resultaat

* De bovenstaande informatie wordt geleverd door The MHI Group en wordt alleen als richtlijn weergegeven. Individuele omstandigheden kunnen het tarief dat wij bieden voor een hypotheek wijzigen. Klik op onderstaande link voor een persoonlijke offerte.

Spaans onroerend goed nieuws & updates door Spain Property Portal.com