2 slaapkamer Appartement Te koop

2 slaapkamer Appartement Te koop

Orihuela Costa, Alicante
334.500
 
1 / 0

Stel een vraag over deze woning

Ref: MLSC6668848
Onroerend goed op de markt gebracht door The Property Group
Uw naam:
E-mailadres:
Telefoonnummer:
Door dit vakje aan te vinken, geven wij uw vraag door aan maximaal vijf andere makelaars die soortgelijke woningen hebben.
Aanvraagdetails::
Sending Your Enquiry Please Wait...
Ontdek dit exclusieve, direct te betrekken penthouse in het zonnige Los Altos – een van de meest gewilde locaties in Orihuela Costa. Dit gloednieuwe appartement biedt een perfecte combinatie van comfort, stijl en luxe voorzieningen, ideaal als permanente woning, vakantiehuis of investering.

Indeling & Comfort:

· 2 ruime slaapkamers met inbouwkasten

· 2 moderne badkamers met hoogwaardige afwerking en vloerverwarming

· Volledig gemeubileerd – perfect ingericht met stijlvolle meubels

· Open woonruimte met directe toegang tot het terras.

Geniet van volledige klimaatbeheersing dankzij een airconditioningsysteem met Air-Zone, waarmee u elke kamer afzonderlijk kunt regelen – altijd het perfecte binnenklimaat!

Buitenruimte & Extra's

· Groot privéterras met prachtig uitzicht

· Privésolarium – ideaal om te ontspannen of in alle privacy van de zon te genieten

· Privégarage en berging inbegrepen

Voorzieningen van het complex

· Gemeenschappelijk zwembad

· Moderne fitnessruimte (GYM)

Dit penthouse is gelegen in een modern complex met eigentijdse architectuur en hoogwaardige afwerking, op een steenworp afstand van winkels, restaurants en de prachtige stranden van Orihuela Costa

Suma. Servicekosten: nader te bepalen.

VvE-kosten: nader te bepalen.

eigendomseigenschappen

  • 2 slaapkamers
  • 2 badkamers
  • 75m² Bouwgrootte

Aanbetaling bij reservering
3.000€
Rest van aanbetaling tot 10%
30.450€
Laatste betaling van 90% bij voltooiing
301.050€
 
Aankoopkosten onroerend goed
Vastgoedprijs
334.500€
Overdrachtsbelasting 8%
26.760€
Notariskosten (ongeveer)
600€
Kadasterkosten (ongeveer)
600€
Juridische kosten (ongeveer)
1.500€

* Overdrachtsbelasting is gebaseerd op de verkoopwaarde of de kadastrale waarde welke het hoogste is.

** De bovenstaande informatie wordt alleen als richtlijn weergegeven.

Hypotheekberekening

Hypotheekbedrag:
334.500€
Storting:
Rente:
%
Punt uit:
Hypotheek resultaat

* De bovenstaande informatie wordt geleverd door The MHI Group en wordt alleen als richtlijn weergegeven. Individuele omstandigheden kunnen het tarief dat wij bieden voor een hypotheek wijzigen. Klik op onderstaande link voor een persoonlijke offerte.

Spaans onroerend goed nieuws & updates door Spain Property Portal.com