3 slaapkamer Appartement Te koop

3 slaapkamer Appartement Te koop

Alacant/Alicante, Alicante
187.000
 
1 / 0

Stel een vraag over deze woning

Ref: CSPX-93303
Onroerend goed op de markt gebracht door Complete Spanish Property Complete Spanish Property
Uw naam:
E-mailadres:
Telefoonnummer:
Door dit vakje aan te vinken, geven wij uw vraag door aan maximaal vijf andere makelaars die soortgelijke woningen hebben.
Aanvraagdetails::
Sending Your Enquiry Please Wait...
Ruim appartement met balkon en drie slaapkamers in het hart van de stad. Wij presenteren dit charmante appartement van 99 m², gelegen op de derde verdieping van een mooi woongebouw. ​​Met een slimme indeling en royale ruimtes biedt de woning 89 m² woonruimte, verdeeld over drie ruime slaapkamers, een badkamer en een lichte woonkamer met toegang tot een heerlijk balkon – perfect om te genieten van zonnige dagen en avonden.

De keuken is praktisch en goed doordacht, en dankzij voldoende opbergruimte, inclusief een aparte bijkeuken, is er plaats voor alles wat u nodig heeft in het dagelijks leven.

Het appartement is overal licht en voorzien van airconditioning, wat het hele jaar door extra comfort biedt.

Het gebouw heeft geen lift, maar de locatie en de indeling compenseren dit ruimschoots. U woont hier in een buurt dicht bij alle voorzieningen, winkels, cafés en restaurants.

Neem contact met ons op voor meer informatie of om een ​​bezichtiging in te plannen. Wij verzorgen uiteraard ook digitale bezichtigingen als u niet persoonlijk aanwezig kunt zijn.

eigendomseigenschappen

  • 3 slaapkamers
  • 1 badkamer
  • 89m² Bouwgrootte

Kostenverdeling

Standaard betaalmethode
Aanbetaling bij reservering
3.000€
Rest van aanbetaling tot 10%
15.700€
Laatste betaling van 90% bij voltooiing
168.300€
 
Aankoopkosten onroerend goed
Vastgoedprijs
187.000€
Overdrachtsbelasting 8%
14.960€
Notariskosten (ongeveer)
600€
Kadasterkosten (ongeveer)
600€
Juridische kosten (ongeveer)
1.500€

* Overdrachtsbelasting is gebaseerd op de verkoopwaarde of de kadastrale waarde welke het hoogste is.

** De bovenstaande informatie wordt alleen als richtlijn weergegeven.

Hypotheekberekening

Hypotheekbedrag:
187.000€
Storting:
Rente:
%
Punt uit:
Hypotheek resultaat

* De bovenstaande informatie wordt geleverd door The MHI Group en wordt alleen als richtlijn weergegeven. Individuele omstandigheden kunnen het tarief dat wij bieden voor een hypotheek wijzigen. Klik op onderstaande link voor een persoonlijke offerte.

Spaans onroerend goed nieuws & updates door Spain Property Portal.com