2 slaapkamer Villa Te koop

2 slaapkamer Villa Te koop

Torrox, Málaga
215.000
 
1 / 1

Stel een vraag over deze woning

Ref: TV517
Onroerend goed op de markt gebracht door Estate Agents Pérez-Oglietti Estate Agents Pérez-Oglietti
Uw naam:
E-mailadres:
Telefoonnummer:
Door dit vakje aan te vinken, geven wij uw vraag door aan maximaal vijf andere makelaars die soortgelijke woningen hebben.
Aanvraagdetails::
Sending Your Enquiry Please Wait...
Ruim herenhuis te koop in Torrox Pueblo. Alles op één verdieping, bestaat het uit 2 slaapkamers, woonkamer, keuken, eetkamer, 1 badkamer, wasruimte en een groot terras met uitzicht op de bergen, het dorp en de zee. Er is ook een privépatio die toegankelijk is vanuit de keuken en verschillende opslagruimtes onder het huis. Het huis staat in een rustige voetgangersstraat, op een paar minuten lopen van de parkeerplaats op Plaza de la Concordia en ongeveer 4 minuten lopen van het centrum van de stad. In goede staat en klaar om erin te trekken.

eigendomseigenschappen

  • Bekijk videotour
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer
  • 130m² Bouwgrootte

Aanbetaling bij reservering
3.000€
Rest van aanbetaling tot 10%
18.500€
Laatste betaling van 90% bij voltooiing
193.500€
 
Aankoopkosten onroerend goed
Vastgoedprijs
215.000€
Overdrachtsbelasting 10%
21.500€
Notariskosten (ongeveer)
600€
Kadasterkosten (ongeveer)
600€
Juridische kosten (ongeveer)
1.500€

* Overdrachtsbelasting is gebaseerd op de verkoopwaarde of de kadastrale waarde welke het hoogste is.

** De bovenstaande informatie wordt alleen als richtlijn weergegeven.

Hypotheekberekening

Hypotheekbedrag:
215.000€
Storting:
Rente:
%
Punt uit:
Hypotheek resultaat

* De bovenstaande informatie wordt geleverd door The MHI Group en wordt alleen als richtlijn weergegeven. Individuele omstandigheden kunnen het tarief dat wij bieden voor een hypotheek wijzigen. Klik op onderstaande link voor een persoonlijke offerte.

Spaans onroerend goed nieuws & updates door Spain Property Portal.com