2 slaapkamer Appartement Te koop

2 slaapkamer Appartement Te koop

Guardamar del Segura, Alicante
279.000
 
  • 2 slaapkamer Appartement Te koop
  • 2 slaapkamer Appartement Te koop
  • 2 slaapkamer Appartement Te koop
  • 2 slaapkamer Appartement Te koop
  • 2 slaapkamer Appartement Te koop
  • 2 slaapkamer Appartement Te koop
  • 2 slaapkamer Appartement Te koop
  • 2 slaapkamer Appartement Te koop
  • 2 slaapkamer Appartement Te koop
  • 2 slaapkamer Appartement Te koop
  • 2 slaapkamer Appartement Te koop
  • 2 slaapkamer Appartement Te koop
  • 2 slaapkamer Appartement Te koop
  • 2 slaapkamer Appartement Te koop
  • 2 slaapkamer Appartement Te koop
  • 2 slaapkamer Appartement Te koop
  • 2 slaapkamer Appartement Te koop
  • 2 slaapkamer Appartement Te koop
  • 2 slaapkamer Appartement Te koop
  • 2 slaapkamer Appartement Te koop
1 / 20

Stel een vraag over deze woning

Ref: CSPX-47822
Onroerend goed op de markt gebracht door Complete Spanish Property
Uw naam:
E-mailadres:
Telefoonnummer:
Door dit vakje aan te vinken, geven wij uw vraag door aan maximaal vijf andere makelaars die soortgelijke woningen hebben.
Aanvraagdetails::
Sending Your Enquiry Please Wait...
Deze moderne, gloednieuwe woning is ontworpen voor rolstoelgebruikers. De schuifdeuren naar het terras hebben geen drempels, waardoor de toegang tot het ruime terras en de tuin van 130 m², inclusief een groot kunstgrasveld van 40 m², gemakkelijk is. De woning is op het oosten en westen georiënteerd en beschikt over een ondergrondse parkeerplaats met lift. De woning heeft twee slaapkamers en twee badkamers, waarvan één en-suite. Het complex heeft een grote gemeenschappelijke tuin en een prachtig overloopzwembad met jacuzzi en ligstoelen. Er is ook een fitnessruimte en een sauna.

De locatie is zeer dicht bij de lagune en op 20 minuten van de vele bars en restaurants.

eigendomseigenschappen

  • 2 slaapkamers
  • 2 badkamers
  • 80m² Bouwgrootte
  • Zwembad

Kostenverdeling

Standaard betaalmethode
Aanbetaling bij reservering
3.000€
Rest van aanbetaling tot 10%
24.900€
Laatste betaling van 90% bij voltooiing
251.100€
 
Aankoopkosten onroerend goed
Vastgoedprijs
279.000€
Overdrachtsbelasting 8%
22.320€
Notariskosten (ongeveer)
600€
Kadasterkosten (ongeveer)
600€
Juridische kosten (ongeveer)
1.500€

* Overdrachtsbelasting is gebaseerd op de verkoopwaarde of de kadastrale waarde welke het hoogste is.

** De bovenstaande informatie wordt alleen als richtlijn weergegeven.

Hypotheekberekening

Hypotheekbedrag:
279.000€
Storting:
Rente:
%
Punt uit:
Hypotheek resultaat

* De bovenstaande informatie wordt geleverd door The MHI Group en wordt alleen als richtlijn weergegeven. Individuele omstandigheden kunnen het tarief dat wij bieden voor een hypotheek wijzigen. Klik op onderstaande link voor een persoonlijke offerte.

Spaans onroerend goed nieuws & updates door Spain Property Portal.com