3 slaapkamer Appartement Te koop

3 slaapkamer Appartement Te koop

Benijófar, Alicante
344.900
 
1 / 0

Stel een vraag over deze woning

Ref: AG19MLSC2077920
Onroerend goed op de markt gebracht door Spain Property Shop S.L
Uw naam:
E-mailadres:
Telefoonnummer:
Door dit vakje aan te vinken, geven wij uw vraag door aan maximaal vijf andere makelaars die soortgelijke woningen hebben.
Aanvraagdetails::
Sending Your Enquiry Please Wait...
Exclusief bijna nieuw appartement in perfecte staat, gebouwd in 2024. Een moderne woning met design, comfort en kwaliteit.

De woning beschikt over 3 ruime slaapkamers en 2 badkamers met een functionele indeling.

De keuken is volledig ingericht en uitgerust met hoogwaardige Balay-apparatuur. Airconditioning (warm/koud) via kanalen voor optimaal comfort het hele jaar door.

Volledig gemeubileerd verkocht, zowel binnen als op het terras, instapklaar zonder extra investering.

Het gebouw heeft een lift met directe toegang tot de woning en een privé parkeerplaats. Gemeenschappelijk zwembad aanwezig.

Vanaf het terras heeft u prachtig uitzicht op de bergen van Orihuela.

Gelegen in Benijófar (Costa Blanca), 10 km van de stranden, minder dan 300 meter van restaurants en voorzieningen, en 1 km van een winkelcentrum.

Virtuele rondleiding via Matterport beschikbaar. Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.

eigendomseigenschappen

  • 3 slaapkamers
  • 2 badkamers

Kostenverdeling

Standaard betaalmethode
Aanbetaling bij reservering
3.000€
Rest van aanbetaling tot 10%
31.490€
Laatste betaling van 90% bij voltooiing
310.410€
 
Aankoopkosten onroerend goed
Vastgoedprijs
344.900€
Overdrachtsbelasting 8%
27.592€
Notariskosten (ongeveer)
600€
Kadasterkosten (ongeveer)
600€
Juridische kosten (ongeveer)
1.500€

* Overdrachtsbelasting is gebaseerd op de verkoopwaarde of de kadastrale waarde welke het hoogste is.

** De bovenstaande informatie wordt alleen als richtlijn weergegeven.

Hypotheekberekening

Hypotheekbedrag:
344.900€
Storting:
Rente:
%
Punt uit:
Hypotheek resultaat

* De bovenstaande informatie wordt geleverd door The MHI Group en wordt alleen als richtlijn weergegeven. Individuele omstandigheden kunnen het tarief dat wij bieden voor een hypotheek wijzigen. Klik op onderstaande link voor een persoonlijke offerte.

Spaans onroerend goed nieuws & updates door Spain Property Portal.com