2 slaapkamer Gezinswoning Te koop

2 slaapkamer Gezinswoning Te koop

Competa, Málaga
110.000
 
  • 2 slaapkamer Gezinswoning Te koop
  • 2 slaapkamer Gezinswoning Te koop
  • 2 slaapkamer Gezinswoning Te koop
  • 2 slaapkamer Gezinswoning Te koop
  • 2 slaapkamer Gezinswoning Te koop
  • 2 slaapkamer Gezinswoning Te koop
  • 2 slaapkamer Gezinswoning Te koop
  • 2 slaapkamer Gezinswoning Te koop
  • 2 slaapkamer Gezinswoning Te koop
  • 2 slaapkamer Gezinswoning Te koop
  • 2 slaapkamer Gezinswoning Te koop
  • 2 slaapkamer Gezinswoning Te koop
  • 2 slaapkamer Gezinswoning Te koop
1 / 13

Stel een vraag over deze woning

Ref: TH1238
Onroerend goed op de markt gebracht door Competa Properties S.L. Competa Properties S.L.
Uw naam:
E-mailadres:
Telefoonnummer:
Door dit vakje aan te vinken, geven wij uw vraag door aan maximaal vijf andere makelaars die soortgelijke woningen hebben.
Aanvraagdetails::
Sending Your Enquiry Please Wait...
Charming townhouse located in the beautiful and traditional village of Cómpeta, full of character and boasting a fantastic terrace with stunning views.

The house is distributed over three floors. Upon entering, you'll find a welcoming living room adjacent to the kitchen, creating a warm and functional atmosphere. On the first floor, there is a spacious master bedroom with a balcony, which provides plenty of natural light, as well as a family bathroom with a shower.

The second floor offers a second bedroom, also with a balcony. From here, you can access the magnificent rooftop terrace, where you can enjoy breathtaking views of the village, the mountains, and even the sea in the distance.

Thanks to its excellent price and great potential, this property represents a superb opportunity as a permanent residence, holiday home, or rental investment.

eigendomseigenschappen

  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer
  • 43m² Bouwgrootte

Kostenverdeling

Standaard betaalmethode
Aanbetaling bij reservering
3.000€
Rest van aanbetaling tot 10%
8.000€
Laatste betaling van 90% bij voltooiing
99.000€
 
Aankoopkosten onroerend goed
Vastgoedprijs
110.000€
Overdrachtsbelasting 10%
11.000€
Notariskosten (ongeveer)
600€
Kadasterkosten (ongeveer)
600€
Juridische kosten (ongeveer)
1.500€

* Overdrachtsbelasting is gebaseerd op de verkoopwaarde of de kadastrale waarde welke het hoogste is.

** De bovenstaande informatie wordt alleen als richtlijn weergegeven.

Hypotheekberekening

Hypotheekbedrag:
110.000€
Storting:
Rente:
%
Punt uit:
Hypotheek resultaat

* De bovenstaande informatie wordt geleverd door The MHI Group en wordt alleen als richtlijn weergegeven. Individuele omstandigheden kunnen het tarief dat wij bieden voor een hypotheek wijzigen. Klik op onderstaande link voor een persoonlijke offerte.

Spaans onroerend goed nieuws & updates door Spain Property Portal.com