6 slaapkamer Villa Te koop

6 slaapkamer Villa Te koop

Ciudad Quesada, Alicante
2.300.000
 
  • 6 slaapkamer Villa Te koop
  • 6 slaapkamer Villa Te koop
  • 6 slaapkamer Villa Te koop
  • 6 slaapkamer Villa Te koop
  • 6 slaapkamer Villa Te koop
  • 6 slaapkamer Villa Te koop
  • 6 slaapkamer Villa Te koop
  • 6 slaapkamer Villa Te koop
  • 6 slaapkamer Villa Te koop
  • 6 slaapkamer Villa Te koop
  • 6 slaapkamer Villa Te koop
  • 6 slaapkamer Villa Te koop
  • 6 slaapkamer Villa Te koop
  • 6 slaapkamer Villa Te koop
  • 6 slaapkamer Villa Te koop
  • 6 slaapkamer Villa Te koop
  • 6 slaapkamer Villa Te koop
  • 6 slaapkamer Villa Te koop
  • 6 slaapkamer Villa Te koop
  • 6 slaapkamer Villa Te koop
1 / 20

Stel een vraag over deze woning

Ref: 13776
Onroerend goed op de markt gebracht door Inmo Investments Inmo Investments
Uw naam:
E-mailadres:
Telefoonnummer:
Door dit vakje aan te vinken, geven wij uw vraag door aan maximaal vijf andere makelaars die soortgelijke woningen hebben.
Aanvraagdetails::
Sending Your Enquiry Please Wait...

Moderne villa gelegen in een van de meest exclusieve en hooggelegen gebieden van Ciudad Quesada, met prachtig panoramisch uitzicht op de zoutmeren en de Middellandse Zeekust van Guardamar en Santa Pola.
Gebouwd in 2019 met hoogwaardige materialen en afwerkingen, biedt de woning circa 700 m² bebouwd op een perceel van 1,750 m², met overal privacy, ruimte en comfort.
De hoofdwoning beschikt over 4 slaapkamers, 3 badkamers, een gastentoilet, een interne lift en een garage voor 3 auto's. Daarnaast is er een zelfstandig gastenappartement met 2 slaapkamers, een badkamer en een eigen keuken en woonruimte.
Buiten biedt de villa een indrukwekkend infinity-zwembad en grote terrassen, perfect om het mediterrane leven en het buitenleven het hele jaar door te genieten.
Een fantastische instapklare woning voor wie op zoek is naar een moderne en ruime woning op een toplocatie aan de Costa Blanca.

eigendomseigenschappen

  • 6 slaapkamers
  • 4 badkamers
  • 700m² Bouwgrootte
  • 1.750m² Perceelgrootte

Aanbetaling bij reservering
3.000€
Rest van aanbetaling tot 10%
227.000€
Laatste betaling van 90% bij voltooiing
2.070.000€
 
Aankoopkosten onroerend goed
Vastgoedprijs
2.300.000€
Overdrachtsbelasting 8%
184.000€
Notariskosten (ongeveer)
600€
Kadasterkosten (ongeveer)
600€
Juridische kosten (ongeveer)
1.500€

* Overdrachtsbelasting is gebaseerd op de verkoopwaarde of de kadastrale waarde welke het hoogste is.

** De bovenstaande informatie wordt alleen als richtlijn weergegeven.

Hypotheekberekening

Hypotheekbedrag:
2.300.000€
Storting:
Rente:
%
Punt uit:
Hypotheek resultaat

* De bovenstaande informatie wordt geleverd door The MHI Group en wordt alleen als richtlijn weergegeven. Individuele omstandigheden kunnen het tarief dat wij bieden voor een hypotheek wijzigen. Klik op onderstaande link voor een persoonlijke offerte.

Spaans onroerend goed nieuws & updates door Spain Property Portal.com