3 slaapkamer Appartement Te koop

3 slaapkamer Appartement Te koop

Alhaurin el Grande, Málaga
275.000
 
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
1 / 20

Stel een vraag over deze woning

Ref: R5381965
Onroerend goed op de markt gebracht door Sunsoka Property Sunsoka Property
Uw naam:
E-mailadres:
Telefoonnummer:
Door dit vakje aan te vinken, geven wij uw vraag door aan maximaal vijf andere makelaars die soortgelijke woningen hebben.
Aanvraagdetails::
Sending Your Enquiry Please Wait...
Perfect gelegen in het hart van Alhaurín el Grande, biedt dit zelden beschikbare penthouse-appartement de ideale combinatie van het gemak van het stadscentrum, adembenemende uitzichten en ontspannen wonen aan de Costa del Sol. Met uitzicht op het zeer gewilde Parque Oscuro, een charmante, met bomen omzoomde laan met aangelegde tuinen en speeltuinen, geniet de woning van een benijdenswaardige locatie die moeilijk te vinden en nog moeilijker te verlaten is.

Het penthouse bevindt zich op de derde verdieping van een goed onderhouden boetiekgebouw met slechts zes appartementen en is gemakkelijk bereikbaar met de lift. Het voelt direct licht, uitnodigend en privé aan. Binnen biedt de accommodatie drie slaapkamers, waaronder twee ruime tweepersoonskamers en een eenpersoonskamer, en twee badkamers – een met een ligbad en de andere met een inloopdouche.

De comfortabele woon- en eetkamer vormen een uitnodigende centrale leefruimte, terwijl de ingerichte keuken en een van de tweepersoonskamers directe toegang bieden tot het zonnige terras van 16 m² met uitzicht op Parque Oscuro. Met een onbelemmerd uitzicht over de daken van de stad richting de omliggende heuvels en het platteland, is dit de perfecte plek voor een ontspannen ontbijt, een drankje in de avond of gewoon om het stadsleven beneden aan je voorbij te zien trekken.

Een van de meest opvallende kenmerken van de woning is het ongelooflijke dakterras van circa 50 m². Via een wenteltrap vanaf het terras is deze prachtig betegelde en volledig afgesloten ruimte op het dak bereikbaar en biedt een uitzonderlijk 360-graden uitzicht over de bergen, de stad en het platteland. Hoewel het officieel deel uitmaakt van de gemeenschappelijke ruimte, is de toegang exclusief vanuit dit appartement, waardoor het aanvoelt als een privé sky lounge boven de stad.

Extra voordelen zijn een ondergrondse parkeerplaats en een privéberging, beide inbegrepen in de verkoop op aparte eigendomsakten – ideaal voor verhuur of toekomstige flexibiliteit.

Alles wat u nodig heeft, ligt op loopafstand: van winkels, supermarkten, cafés, bars en restaurants tot scholen en lokale voorzieningen. Dit maakt het een ideale permanente woning, vakantiehuis of investeringsmogelijkheid.

Pensionappartementen op deze locatie komen zelden op de markt, en zodra u het dakterras betreedt, begrijpt u meteen waarom.

Bezichtigingen zijn uitsluitend op afspraak mogelijk en het wordt sterk aanbevolen om zo vroeg mogelijk te komen kijken.

eigendomseigenschappen

  • 3 slaapkamers
  • 2 badkamers
  • 88m² Bouwgrootte

Aanbetaling bij reservering
3.000€
Rest van aanbetaling tot 10%
24.500€
Laatste betaling van 90% bij voltooiing
247.500€
 
Aankoopkosten onroerend goed
Vastgoedprijs
275.000€
Overdrachtsbelasting 10%
27.500€
Notariskosten (ongeveer)
600€
Kadasterkosten (ongeveer)
600€
Juridische kosten (ongeveer)
1.500€

* Overdrachtsbelasting is gebaseerd op de verkoopwaarde of de kadastrale waarde welke het hoogste is.

** De bovenstaande informatie wordt alleen als richtlijn weergegeven.

Hypotheekberekening

Hypotheekbedrag:
275.000€
Storting:
Rente:
%
Punt uit:
Hypotheek resultaat

* De bovenstaande informatie wordt geleverd door The MHI Group en wordt alleen als richtlijn weergegeven. Individuele omstandigheden kunnen het tarief dat wij bieden voor een hypotheek wijzigen. Klik op onderstaande link voor een persoonlijke offerte.

Spaans onroerend goed nieuws & updates door Spain Property Portal.com