7 slaapkamer Villa Te koop

7 slaapkamer Villa Te koop

Ciudad Quesada, Alicante
1.299.000
 
  • 7 slaapkamer Villa Te koop
  • 7 slaapkamer Villa Te koop
  • 7 slaapkamer Villa Te koop
  • 7 slaapkamer Villa Te koop
  • 7 slaapkamer Villa Te koop
  • 7 slaapkamer Villa Te koop
  • 7 slaapkamer Villa Te koop
  • 7 slaapkamer Villa Te koop
  • 7 slaapkamer Villa Te koop
  • 7 slaapkamer Villa Te koop
  • 7 slaapkamer Villa Te koop
  • 7 slaapkamer Villa Te koop
  • 7 slaapkamer Villa Te koop
  • 7 slaapkamer Villa Te koop
  • 7 slaapkamer Villa Te koop
  • 7 slaapkamer Villa Te koop
  • 7 slaapkamer Villa Te koop
  • 7 slaapkamer Villa Te koop
  • 7 slaapkamer Villa Te koop
  • 7 slaapkamer Villa Te koop
1 / 20

Stel een vraag over deze woning

Ref: AG19MLSC8068164
Onroerend goed op de markt gebracht door Spain Property Shop S.L
Uw naam:
E-mailadres:
Telefoonnummer:
Door dit vakje aan te vinken, geven wij uw vraag door aan maximaal vijf andere makelaars die soortgelijke woningen hebben.
Aanvraagdetails::
Sending Your Enquiry Please Wait...
Gelegen op slechts enkele momenten van de levendige hoofdstraat van Ciudad Quesada, biedt deze uitzonderlijke villa een zeldzame combinatie van ruimte, privacy en een resortachtige levensstijl — allemaal op loopafstand van restaurants, winkels en voorzieningen.

De woning bevindt zich op een prachtig aangelegd perceel en beschikt over een hoofdvilla van circa 360 m², ontworpen voor comfortabel wonen op grote schaal. Binnen vindt u 5 ruime slaapkamers, 2,5 badkamers, een enorme woonkamer met veel natuurlijk licht, een aparte volledig uitgeruste keuken en een balkon, wat zorgt voor een perfecte balans tussen binnen- en buitenleven.

Gastenverblijven & investeringspotentieel

Naast de hoofdwoning omvat het perceel vier onafhankelijke gebouwen (totaal ca. 120 m²), die zorgen voor uitzonderlijke flexibiliteit en een sterk rendementspotentieel.

Twee hiervan zijn volledig uitgeruste gastenverblijven, elk voorzien van:

Woonkamer

Keuken

Slaapkamer

Badkamer

Perfect voor het ontvangen van familie en vrienden of het genereren van huurinkomsten in een van de meest gewilde gebieden van de Costa Blanca.

Privé SPA & ontspanningsruimtes

Deze villa onderscheidt zich door haar eigen wellness- en recreatiefaciliteiten:

Een speciaal SPA-gebouw met:

Sauna

Jacuzzi

Ontspannende chill-out ruimte

Daarnaast is er een aparte ruimte die ideaal is als:

Game room

Lounge

Opslagruimte

Een perfecte opzet voor luxe wonen het hele jaar door of het creëren van een boutique retreat.

Buitenleven op zijn best

De buitenruimte van deze woning is werkelijk indrukwekkend:

Een prachtig aangelegde volwassen tuin met:

Fruitbomen

Palmbomen

Weelderig groen

Een charmante kunstmatige rivier die door de tuin loopt

Grote betegelde terrassen voor ontspanning en entertainment

En als absolute blikvanger: Een zeer groot en uniek zwembad, ontworpen om een privé-oase te creëren

Belangrijkste kenmerken:

Hoofdwoning: 400 m²

5 slaapkamers & 2,5 badkamers

Enorme woonkamer & aparte keuken

Balkon

4 extra gebouwen (200 m² totaal)

2 volledig uitgeruste gastenverblijven (verhuurmogelijkheden)

Privé SPA met sauna & jacuzzi

Entertainmentruimte / game room

Volwassen aangelegde tuin met rivier

Grote betegelde buitenruimtes

Uniek groot zwembad

Toplocatie nabij de hoofdstraat

Locatie

Gelegen in Ciudad Quesada, een van de meest gevestigde en internationale gebieden aan de Costa Blanca, met het hele jaar door voorzieningen, golfbanen en snelle toegang tot de stranden.

MOVR Insight

Woningen zoals deze zijn uiterst zeldzaam — de combinatie van een grote woonruimte, meerdere gastenverblijven, wellnessfaciliteiten en een centrale ligging maakt dit een unieke kans.

eigendomseigenschappen

  • 7 slaapkamers
  • 4 badkamers
  • 480m² Bouwgrootte
  • 1.132m² Perceelgrootte

Kostenverdeling

Standaard betaalmethode
Aanbetaling bij reservering
3.000€
Rest van aanbetaling tot 10%
126.900€
Laatste betaling van 90% bij voltooiing
1.169.100€
 
Aankoopkosten onroerend goed
Vastgoedprijs
1.299.000€
Overdrachtsbelasting 8%
103.920€
Notariskosten (ongeveer)
600€
Kadasterkosten (ongeveer)
600€
Juridische kosten (ongeveer)
1.500€

* Overdrachtsbelasting is gebaseerd op de verkoopwaarde of de kadastrale waarde welke het hoogste is.

** De bovenstaande informatie wordt alleen als richtlijn weergegeven.

Hypotheekberekening

Hypotheekbedrag:
1.299.000€
Storting:
Rente:
%
Punt uit:
Hypotheek resultaat

* De bovenstaande informatie wordt geleverd door The MHI Group en wordt alleen als richtlijn weergegeven. Individuele omstandigheden kunnen het tarief dat wij bieden voor een hypotheek wijzigen. Klik op onderstaande link voor een persoonlijke offerte.

Spaans onroerend goed nieuws & updates door Spain Property Portal.com