3 slaapkamer Villa Te koop

3 slaapkamer Villa Te koop

Campo de Golf, Murcia
330.000
 
  • 3 slaapkamer Villa Te koop
  • 3 slaapkamer Villa Te koop
  • 3 slaapkamer Villa Te koop
  • 3 slaapkamer Villa Te koop
  • 3 slaapkamer Villa Te koop
  • 3 slaapkamer Villa Te koop
  • 3 slaapkamer Villa Te koop
  • 3 slaapkamer Villa Te koop
  • 3 slaapkamer Villa Te koop
  • 3 slaapkamer Villa Te koop
  • 3 slaapkamer Villa Te koop
  • 3 slaapkamer Villa Te koop
  • 3 slaapkamer Villa Te koop
  • 3 slaapkamer Villa Te koop
  • 3 slaapkamer Villa Te koop
  • 3 slaapkamer Villa Te koop
  • 3 slaapkamer Villa Te koop
  • 3 slaapkamer Villa Te koop
  • 3 slaapkamer Villa Te koop
  • 3 slaapkamer Villa Te koop
1 / 21

Stel een vraag over deze woning

Ref: SV-SVM780026
Onroerend goed op de markt gebracht door Quattro Property Management Spain SL Quattro Property Management Spain SL
Uw naam:
E-mailadres:
Telefoonnummer:
Door dit vakje aan te vinken, geven wij uw vraag door aan maximaal vijf andere makelaars die soortgelijke woningen hebben.
Aanvraagdetails::
Sending Your Enquiry Please Wait...
Elegante Vrijstaande Villa met Privézwembad te Koop in Altaona Golf Resort
Ontdek deze charmante vrijstaande villa gelegen in het exclusieve Altaona Golf Resort, een rustige en beveiligde woonomgeving omringd door natuur en prachtige berglandschappen. Gelegen op een ruim privéperceel met zonnige oriëntatie biedt deze woning 3 slaapkamers, 2 badkamers, een groot privézwembad en meerdere buitenruimtes om optimaal te genieten van het mediterrane leven.
De villa verkeert in zeer goede staat en is instapklaar. De lichte leefruimtes creëren een warme en uitnodigende sfeer, terwijl de gemoderniseerde keuken stijlvol en praktisch is ingericht. Op de begane grond bevindt zich een comfortabele slaapkamer samen met een gastentoilet en douche. Op de bovenverdieping vindt u nog twee slaapkamers en een complete familiebadkamer. De hoofdslaapkamer heeft directe toegang tot een zonnig privéterras.
De onderhoudsvriendelijke tuin biedt verschillende terrassen en ontspanningsruimtes voor buiten dineren, gezellige avonden met vrienden of gewoon genieten van de rustige omgeving. Het grote privézwembad zorgt voor het ultieme vakantiegevoel in uw eigen woning.
*Gedeeltelijk gemeubileerd
Altaona Golf Resort behoort tot de meest gewilde golfresorts van Murcia en biedt 24-uurs beveiliging, prachtig onderhouden groene zones en een ontspannen levensstijl midden in de natuur. Bewoners genieten van de golfbaan, wandel- en fietsroutes en het gezellige clubhuis met restaurant en bar.
Deze woning vormt tevens een uitstekende investeringsmogelijkheid als permanente woning, vakantiehuis of verhuurpand aan de Costa Cálida.
Perfect gelegen op slechts 15 minuten van Murcia stad en de internationale luchthaven van Murcia, en ongeveer 25 minuten van de stranden van de Costa Cálida.
Ruime Villa met Privézwembad in Altaona Golf Resort
Wij zijn specialisten in woningen te koop in Altaona Golf Resort. Neem vandaag nog contact met ons op voor meer informatie of een bezichtiging van deze prachtige villa.

eigendomseigenschappen

  • Bekijk videotour
  • 3 slaapkamers
  • 2 badkamers
  • Zwembad

Kostenverdeling

Standaard betaalmethode
Aanbetaling bij reservering
3.000€
Rest van aanbetaling tot 10%
30.000€
Laatste betaling van 90% bij voltooiing
297.000€
 
Aankoopkosten onroerend goed
Vastgoedprijs
330.000€
Overdrachtsbelasting 8%
26.400€
Notariskosten (ongeveer)
600€
Kadasterkosten (ongeveer)
600€
Juridische kosten (ongeveer)
1.500€

* Overdrachtsbelasting is gebaseerd op de verkoopwaarde of de kadastrale waarde welke het hoogste is.

** De bovenstaande informatie wordt alleen als richtlijn weergegeven.

Hypotheekberekening

Hypotheekbedrag:
330.000€
Storting:
Rente:
%
Punt uit:
Hypotheek resultaat

* De bovenstaande informatie wordt geleverd door The MHI Group en wordt alleen als richtlijn weergegeven. Individuele omstandigheden kunnen het tarief dat wij bieden voor een hypotheek wijzigen. Klik op onderstaande link voor een persoonlijke offerte.

Spaans onroerend goed nieuws & updates door Spain Property Portal.com