3 slaapkamer Tweezijdig Te koop

3 slaapkamer Tweezijdig Te koop

San Javier, Murcia
376.500
 
  • 3 slaapkamer Tweezijdig Te koop
  • 3 slaapkamer Tweezijdig Te koop
  • 3 slaapkamer Tweezijdig Te koop
  • 3 slaapkamer Tweezijdig Te koop
  • 3 slaapkamer Tweezijdig Te koop
  • 3 slaapkamer Tweezijdig Te koop
  • 3 slaapkamer Tweezijdig Te koop
  • 3 slaapkamer Tweezijdig Te koop
  • 3 slaapkamer Tweezijdig Te koop
1 / 9

Stel een vraag over deze woning

Ref: RSM91142E
Onroerend goed op de markt gebracht door Vivacosta Vivacosta
Uw naam:
E-mailadres:
Telefoonnummer:
Door dit vakje aan te vinken, geven wij uw vraag door aan maximaal vijf andere makelaars die soortgelijke woningen hebben.
Aanvraagdetails::
Sending Your Enquiry Please Wait...
Moderne nieuwbouwwilla’s met privézwembad in Santiago de la Ribera

Exclusieve, eigentijdse woningen vlak bij het strand in Santiago de la Ribera
Ontdek dit exclusieve nieuwbouwproject van slechts 4 hoekvilla’s in Santiago de la Ribera, een van de meest gewilde kustgebieden aan de Costa Cálida. Gelegen in een bevoorrechte woonwijk, omringd door voorzieningen voor het dagelijks leven, sportfaciliteiten, restaurants en diverse golfbanen, bieden deze moderne woningen de perfecte combinatie van comfort, privacy en een mediterrane levensstijl.

Het project ligt op slechts 600 m van Playa del Pescador en op slechts enkele minuten van de Middellandse Zee. Santiago de la Ribera staat bekend om zijn ontspannen sfeer, lange boulevard, jachthaven en uitstekend klimaat het hele jaar door, waardoor het een ideale bestemming is voor permanent wonen, vakanties of investeringen.

Moderne villa's ontworpen voor comfort en buitenleven
Elke woning is zorgvuldig ontworpen over 2 verdiepingen met lichte, open ruimtes en een eigentijdse architecturale stijl. De hoekvilla's beschikken over 3 slaapkamers en 3 volledig uitgeruste badkamers, waaronder 2 ensuite badkamers, die comfort en privacy bieden voor het hele gezin. Eén slaapkamer is gunstig gelegen op de begane grond, ideaal voor gasten of voor samenwonen van meerdere generaties.

De ruime open woon- en eetkamer sluit perfect aan op de moderne, volledig ingerichte keuken met apparatuur, waardoor een functionele en uitnodigende omgeving ontstaat die baadt in natuurlijk licht.

De buitenruimtes zijn ontworpen om optimaal te genieten van het mediterrane klimaat. Elke villa beschikt over een privézwembad, terrassen op zowel de begane grond als de eerste verdieping, een groot dakterras met zomerkeuken en een eigen parkeerplaats op het perceel. De hoofdslaapkamer heeft bovendien directe toegang tot een privéterras.

Hoogwaardige voorzieningen en afwerking
Deze nieuwbouwhuizen beschikken over uitstekende specificaties en hoogwaardige afwerking, ontworpen voor modern wonen:
Volledig ingerichte keuken met apparatuur
Badkamers met wastafels, spiegels en doucheschermen
LED-verlichtingspakket voor binnen- en buitenruimtes
Voorbereiding voor airconditioning via luchtkanalen
Modern, eigentijds ontwerp met grote ramen en lichte interieurs
Privézwembad en dakterras met zomerkeuken

Uitstekende locatie aan de Costa Calida
Santiago de la Ribera biedt uitstekende verbindingen en toegang tot belangrijke bezienswaardigheden in de regio Murcia en de zuidelijke Costa Blanca.
Afstanden tot de belangrijkste bezienswaardigheden:
Playa del Pescador: 0,6 km
Middellandse Zeestranden: 6 km
Roda Golf Resort: 6 km
Lo Romero Golf: 15 km
Winkelcentrum Dos Mares: 4 km
Jachthaven San Pedro: 5 km
Internationale luchthaven Murcia: 38 km
Luchthaven Alicante: 75 km

Reserveer uw nieuwe woning aan zee
Deze exclusieve nieuwbouwwilla's in Santiago de la Ribera bieden een modern ontwerp, privé buitenruimtes en een ongeëvenaarde locatie dicht bij het strand en alle voorzieningen. Neem vandaag nog contact met ons op voor meer informatie of om een bezichtiging te regelen en uw droomwoning aan de Costa Calida te bemachtigen.

eigendomseigenschappen

  • 3 slaapkamers
  • 3 badkamers
  • 120m² Bouwgrootte
  • 150m² Perceelgrootte
  • Zwembad
  • Garden
  • BBQ
  • Air Conditioning: Yes, Pre-Installed
  • Air Conditioning Pre-Installation
  • Bbq
  • Beach: 600 Meters
  • Double Bedrooms: 3
  • Garden
  • Gated
  • Location: Coastal
  • Near Bus Route
  • Near Commercial Center
  • Near Schools
  • Number Of Parking Spaces: 1
  • Private Pool
  • Solarium: Yes
  • Space
  • Terrace: 120 Msq.
  • Under-Build / Basement
  • Useable Build Space: 100 Msq.

Aanbetaling bij reservering
3.000€
Rest van aanbetaling tot 10%
34.650€
Laatste betaling van 90% bij voltooiing
338.850€
 
Aankoopkosten onroerend goed
Vastgoedprijs
376.500€
Overdrachtsbelasting 8%
30.120€
Notariskosten (ongeveer)
600€
Kadasterkosten (ongeveer)
600€
Juridische kosten (ongeveer)
1.500€

* Overdrachtsbelasting is gebaseerd op de verkoopwaarde of de kadastrale waarde welke het hoogste is.

** De bovenstaande informatie wordt alleen als richtlijn weergegeven.

Hypotheekberekening

Hypotheekbedrag:
376.500€
Storting:
Rente:
%
Punt uit:
Hypotheek resultaat

* De bovenstaande informatie wordt geleverd door The MHI Group en wordt alleen als richtlijn weergegeven. Individuele omstandigheden kunnen het tarief dat wij bieden voor een hypotheek wijzigen. Klik op onderstaande link voor een persoonlijke offerte.

Spaans onroerend goed nieuws & updates door Spain Property Portal.com