3 slaapkamer Appartement Te koop

3 slaapkamer Appartement Te koop

Marbella, Málaga
524.600
 
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
1 / 15

Stel een vraag over deze woning

Ref: EFML2489S
Onroerend goed op de markt gebracht door España Dream Properties España Dream Properties
Uw naam:
E-mailadres:
Telefoonnummer:
Door dit vakje aan te vinken, geven wij uw vraag door aan maximaal vijf andere makelaars die soortgelijke woningen hebben.
Aanvraagdetails::
Sending Your Enquiry Please Wait...
**Laatste units direct van de ontwikkelaar, oplevering aanstaande** Stijlvol en eigentijds project met 95 appartementen en penthouses, gelegen op een gunstige en centrale locatie aan de New Golden Mile. Of u nu op zoek bent naar het perfecte vakantiehuis of een nieuwe permanente woning, u zult keuze te over hebben met het brede scala aan voorzieningen in de directe omgeving. De New Golden Mile biedt alles, van golfbanen en stranden tot scholen, entertainment, winkels en restaurants. Een strak architectonisch ontwerp gecombineerd met open interieurs en moderne voorzieningen creëert een van de meest aantrekkelijke nieuwbouwprojecten op de markt van vandaag. Er is geen detail over het hoofd gezien bij het ontwerp van dit nieuwe project om de perfecte oase voor modern wonen te creëren. Enkele van de zorgvuldig overwogen details zijn hoogwaardige afwerkingen, ruime interieurs en terrassen met uitzicht op zee en de bergen. Daarnaast zijn ook de gemeenschappelijke ruimtes en voorzieningen zorgvuldig ontworpen, met onder andere: Een beveiligde ingang, privé parkeergelegenheid en berging, grote aangelegde tuinen, een stijlvol zwembadterras en een professioneel uitgeruste fitnessruimte met werk-/vergaderruimte en café/bar. Ligging: Dichtbij golfbaan, winkels, zee, stadscentrum en scholen. Oriëntatie: Zuidoost, Zuid, Zuidwest. Conditie: Uitstekend, nieuwbouw. ​​Zwembad: Gemeenschappelijk. Klimaatbeheersing: Airconditioning, warme airconditioning, koude airconditioning. Uitzicht: Tuin, zwembad. Kenmerken: Lift, inbouwkasten, nabij openbaar vervoer, privé terras, fitnessruimte, berging, en-suite badkamer, dubbele beglazing, glasvezelinternet. Keuken: Volledig ingericht. Tuin: Gemeenschappelijk, aangelegd. Beveiliging: Afgesloten complex, intercom. Parkeren: Overdekt, privé. Categorie: Koopje, vakantiehuis, investering, nieuwbouw, modern.

eigendomseigenschappen

  • 3 slaapkamers
  • 2 badkamers
  • Zwembad
  • Tuin - Gemeenschappelijk
  • Kenmerken - Opbergruimte
  • Kenmerken - Glasvezel
  • Conditie - Uitstekend
  • Klimaatregeling - Koude airconditioning
  • Klimaatregeling - Warme airconditioning

Aanbetaling bij reservering
3.000€
Rest van aanbetaling tot 10%
49.460€
Laatste betaling van 90% bij voltooiing
472.140€
 
Aankoopkosten onroerend goed
Vastgoedprijs
524.600€
Overdrachtsbelasting 10%
52.460€
Notariskosten (ongeveer)
600€
Kadasterkosten (ongeveer)
600€
Juridische kosten (ongeveer)
1.500€

* Overdrachtsbelasting is gebaseerd op de verkoopwaarde of de kadastrale waarde welke het hoogste is.

** De bovenstaande informatie wordt alleen als richtlijn weergegeven.

Hypotheekberekening

Hypotheekbedrag:
524.600€
Storting:
Rente:
%
Punt uit:
Hypotheek resultaat

* De bovenstaande informatie wordt geleverd door The MHI Group en wordt alleen als richtlijn weergegeven. Individuele omstandigheden kunnen het tarief dat wij bieden voor een hypotheek wijzigen. Klik op onderstaande link voor een persoonlijke offerte.

Spaans onroerend goed nieuws & updates door Spain Property Portal.com