3 slaapkamer Appartement Te koop

3 slaapkamer Appartement Te koop

Benahavis, Málaga
705.000
 
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
1 / 20

Stel een vraag over deze woning

Ref: EFML5476R
Onroerend goed op de markt gebracht door España Dream Properties España Dream Properties
Uw naam:
E-mailadres:
Telefoonnummer:
Door dit vakje aan te vinken, geven wij uw vraag door aan maximaal vijf andere makelaars die soortgelijke woningen hebben.
Aanvraagdetails::
Sending Your Enquiry Please Wait...
Dit exclusieve, nieuwe wooncomplex is gelegen in een van de rustigste en veiligste wijken aan de Costa del Sol, onderdeel van de besloten urbanisatie Los Jaralillos. Het biedt een prachtig uitzicht op de golfbanen van Atalaya en El Paraiso en de kustlijn van Marbella. Het complex beschikt over gedeelde toegang tot vier zwembaden, weelderige tuinen, fonteinen, een bar en een conciërgeservice in een privé en veilige omgeving. Het bestaat uit slechts 5 gebouwen met elk 12 appartementen. De woningen met 2 en 3 slaapkamers hebben ruime terrassen, grote woonkamers en een panoramisch uitzicht. Elke woning is voorzien van een volledig uitgeruste keuken, hoogwaardige materialen, een ondergrondse parkeergarage met reeds geïnstalleerde laadpunten en een berging. Bewoners kunnen genieten van aangelegde tuinen, designzwembaden en een solarium. De oplevering wordt verwacht in maart 2026 en biedt een perfecte combinatie van comfort, veiligheid en een rustige levensstijl.

eigendomseigenschappen

  • 3 slaapkamers
  • 2 badkamers
  • Kenmerken - Lift
  • Toegankelijkheid voor mensen met beperkte mobiliteit
  • Categorie - Hedendaags

Kostenverdeling

Standaard betaalmethode
Aanbetaling bij reservering
3.000€
Rest van aanbetaling tot 10%
67.500€
Laatste betaling van 90% bij voltooiing
634.500€
 
Aankoopkosten onroerend goed
Vastgoedprijs
705.000€
Overdrachtsbelasting 10%
70.500€
Notariskosten (ongeveer)
600€
Kadasterkosten (ongeveer)
600€
Juridische kosten (ongeveer)
1.500€

* Overdrachtsbelasting is gebaseerd op de verkoopwaarde of de kadastrale waarde welke het hoogste is.

** De bovenstaande informatie wordt alleen als richtlijn weergegeven.

Hypotheekberekening

Hypotheekbedrag:
705.000€
Storting:
Rente:
%
Punt uit:
Hypotheek resultaat

* De bovenstaande informatie wordt geleverd door The MHI Group en wordt alleen als richtlijn weergegeven. Individuele omstandigheden kunnen het tarief dat wij bieden voor een hypotheek wijzigen. Klik op onderstaande link voor een persoonlijke offerte.

Spaans onroerend goed nieuws & updates door Spain Property Portal.com