4 slaapkamer Villa Te koop

4 slaapkamer Villa Te koop

Penàguila, Alicante
489.000
 
  • 4 slaapkamer Villa Te koop
  • 4 slaapkamer Villa Te koop
  • 4 slaapkamer Villa Te koop
  • 4 slaapkamer Villa Te koop
  • 4 slaapkamer Villa Te koop
  • 4 slaapkamer Villa Te koop
  • 4 slaapkamer Villa Te koop
  • 4 slaapkamer Villa Te koop
  • 4 slaapkamer Villa Te koop
  • 4 slaapkamer Villa Te koop
  • 4 slaapkamer Villa Te koop
1 / 11

Stel een vraag over deze woning

Ref: ERG9496V
Onroerend goed op de markt gebracht door España Dream Properties España Dream Properties
Uw naam:
E-mailadres:
Telefoonnummer:
Door dit vakje aan te vinken, geven wij uw vraag door aan maximaal vijf andere makelaars die soortgelijke woningen hebben.
Aanvraagdetails::
Sending Your Enquiry Please Wait...
Nieuwbouwvilla's in Penáguila – Rust en natuur in het hart van de Sierra de Aitana, Alicante.

Ontdek een uitzonderlijke kans om te wonen te midden van de natuur in een vredige omgeving met een prachtig uitzicht op de bergen. Deze nieuwbouw van 35 gelijkvloerse villa's ligt naast het charmante dorpje Penáguila, verscholen in het hart van de Sierra de Aitana in Alicante. Met royale kavels van 800 m² bieden deze woningen privacy, comfort en direct contact met de natuurlijke omgeving.

Ruime woningen met een indeling op maat.
Elke villa staat op een privékavel van 800 m² en is gelijkvloers, wat maximaal comfort en toegankelijkheid biedt. Kies uit 5 verschillende indelingen met 3 of 4 slaapkamers, 2 of 3 badkamers en een woonoppervlakte van 130 tot 178 m². Alle woningen beschikken over grote overdekte terrassen, ideaal om het hele jaar door van het buitenleven te genieten.

Deze ontwikkeling is perfect voor gezinnen, gepensioneerden of iedereen die op zoek is naar een hoofd- of tweede woning in een rustige, gezonde omgeving, maar toch dicht bij alle voorzieningen.

Hoogwaardige afwerking en duurzame systemen
De villa's zijn gebouwd met materialen van topkwaliteit en moderne, energiezuinige installaties, waaronder:
PVC-buitenkozijnen met dubbele beglazing en elektrische rolluiken
Vloerverwarming via een aerothermisch systeem
Warm water, eveneens opgewekt met aerothermische energie
Overdekte parkeerplaats met een metalen pergola en zonnepanelen
Volledig ingerichte keukens met boven- en onderkasten

Deze focus op duurzaamheid verbetert niet alleen het comfort, maar verlaagt ook de energiekosten op lange termijn.

Een bevoorrechte locatie tussen bergen en kust
Op slechts enkele minuten van het centrum van Penáguila, een pittoresk dorp dat bekend staat om zijn vredige sfeer en traditionele charme, liggen deze villa's perfect tussen de rust van de bergen en het gemak van de kust.

Afstanden tot belangrijke bezienswaardigheden:
Alcoy: 20 km
Benidorm: 38 km
Alicante: 52 km
Luchthaven Alicante: 60 km
Dichtstbijzijnde golfbaan (Alenda Golf): 45 km
Stranden van Villajoyosa en Benidorm: circa 45 km

Deze locatie biedt uitstekende toegang tot zowel het binnenland als de kust, waardoor het ideaal is voor natuurliefhebbers die toch dicht bij stedelijke voorzieningen en badplaatsen willen zijn.

Reserveer uw droomvilla in de Sierra de Aitana
. Twee villa's zijn al in aanbouw en worden binnen slechts 4 maanden opgeleverd. De overige villa's zijn beschikbaar met een levertijd van 12 maanden na reservering.

Neem vandaag nog contact met ons op voor meer informatie en om uw nieuwe woning in Penáguila te bemachtigen – waar comfort en natuur samenkomen.

eigendomseigenschappen

  • 4 slaapkamers
  • 3 badkamers
  • 178m² Bouwgrootte
  • 801m² Perceelgrootte
  • Tweepersoonsslaapkamers: 4
  • Bruikbare bouwruimte: 160 m².
  • Locatie: Landelijk gebied
  • Scholen in de buurt
  • Strand: 26000 meter
  • Aantal parkeerplaatsen: 2
  • Parkeerplaats - Ruimte
  • Terras: 47 m².
  • Omheind
  • tuin

Kostenverdeling

Standaard betaalmethode
Aanbetaling bij reservering
3.000€
Rest van aanbetaling tot 10%
45.900€
Laatste betaling van 90% bij voltooiing
440.100€
 
Aankoopkosten onroerend goed
Vastgoedprijs
489.000€
Overdrachtsbelasting 8%
39.120€
Notariskosten (ongeveer)
600€
Kadasterkosten (ongeveer)
600€
Juridische kosten (ongeveer)
1.500€

* Overdrachtsbelasting is gebaseerd op de verkoopwaarde of de kadastrale waarde welke het hoogste is.

** De bovenstaande informatie wordt alleen als richtlijn weergegeven.

Hypotheekberekening

Hypotheekbedrag:
489.000€
Storting:
Rente:
%
Punt uit:
Hypotheek resultaat

* De bovenstaande informatie wordt geleverd door The MHI Group en wordt alleen als richtlijn weergegeven. Individuele omstandigheden kunnen het tarief dat wij bieden voor een hypotheek wijzigen. Klik op onderstaande link voor een persoonlijke offerte.

Spaans onroerend goed nieuws & updates door Spain Property Portal.com