4 slaapkamer Villa Te koop

4 slaapkamer Villa Te koop

Orihuela Costa, Alicante
1.600.000
 
  • 4 slaapkamer Villa Te koop
  • 4 slaapkamer Villa Te koop
  • 4 slaapkamer Villa Te koop
  • 4 slaapkamer Villa Te koop
  • 4 slaapkamer Villa Te koop
  • 4 slaapkamer Villa Te koop
  • 4 slaapkamer Villa Te koop
  • 4 slaapkamer Villa Te koop
  • 4 slaapkamer Villa Te koop
  • 4 slaapkamer Villa Te koop
  • 4 slaapkamer Villa Te koop
  • 4 slaapkamer Villa Te koop
  • 4 slaapkamer Villa Te koop
  • 4 slaapkamer Villa Te koop
  • 4 slaapkamer Villa Te koop
  • 4 slaapkamer Villa Te koop
  • 4 slaapkamer Villa Te koop
  • 4 slaapkamer Villa Te koop
  • 4 slaapkamer Villa Te koop
  • 4 slaapkamer Villa Te koop
1 / 20

Stel een vraag over deze woning

Ref: N8897
Onroerend goed op de markt gebracht door Azul Villa
Uw naam:
E-mailadres:
Telefoonnummer:
Door dit vakje aan te vinken, geven wij uw vraag door aan maximaal vijf andere makelaars die soortgelijke woningen hebben.
Aanvraagdetails::
Sending Your Enquiry Please Wait...
Luxe nieuwbouwvilla te koop in La Zenia, Orihuela Costa.

Exclusief wonen vlakbij het strand aan de Costa Blanca.
Deze prachtige luxe villa in Orihuela Costa ligt op slechts 1 km van de zandstranden van La Zenia en biedt de perfecte balans tussen comfort, design en een mediterrane levensstijl. Met 4 ruime slaapkamers, elk met een eigen en-suite badkamer, plus een gastentoilet, is deze woning ideaal voor gezinnen of voor diegenen die op zoek zijn naar een ruim vakantiehuis aan zee.

Hoogwaardig design en buitenvoorzieningen.
De villa is gelegen op een royaal privéperceel van 580 m² en is ontworpen met hoogwaardige afwerkingen en oog voor detail. De villa beschikt over:

een zuid-zuidoostelijke oriëntatie voor optimale natuurlijke lichtinval,
een groot privézwembad met geïntegreerde jacuzzi,
een chill-outruimte met automatische bioklimatische pergola, buitenkeuken en buitentoilet,
een privé ondergrondse garage met ruimte voor meerdere voertuigen en
een prachtig aangelegde tuin, ideaal voor buitenleven.

Deze woning biedt u de mogelijkheid om het hele jaar door te genieten van het zonnige klimaat van de Costa Blanca.

Geavanceerde technologie en comfort.
Deze villa is gebouwd voor modern wonen en beschikt over state-of-the-art voorzieningen:

een gepantserde veiligheidsdeur
, elektrische vloerverwarming met temperatuurregeling per kamer,
een zonesysteem voor airconditioning (warm en koud) via luchtkanalen,
voorbereiding voor domotica voor de bediening van zonwering, klimaatbeheersing en technische beveiliging,
dubbelglas aluminium ramen met geïnjecteerd polyurethaan voor superieure isolatie
, designbadkamers met ledverlichting, zwevende wastafels en schuifbare douchewanden van veiligheidsglas.
Het warmwatersysteem maakt gebruik van een aerothermische warmtepomp, wat de energie-efficiëntie verhoogt.

Toplocatie in La Zenia.
La Zenia is een gewilde woonwijk in Orihuela Costa, bekend om zijn levendige gemeenschap, voorzieningen het hele jaar door en de nabijheid van het strand. Bewoners genieten van de nabijheid van:

Winkelcentrum La Zenia Boulevard – 2,5 km
Golfbaan Villamartín – 4,5 km
Centrum van Torrevieja – 9 km
Luchthaven Alicante – 40 km
Luchthaven Murcia-Corvera – 60 km

Omgeven door restaurants, bars, internationale scholen en supermarkten, is La Zenia een van de meest dynamische gebieden aan de zuidelijke Costa Blanca.

Verzeker u van uw droomvilla in La Zenia
Of u nu op zoek bent naar een luxe gezinswoning of een waardevolle investering aan de Middellandse Zee, deze villa is een uitzonderlijke kans. Neem vandaag nog contact met ons op voor meer informatie, om een ​​bezichtiging in te plannen en om deze droomwoning van u te maken voordat het te laat is.

eigendomseigenschappen

  • 4 slaapkamers
  • 4 badkamers
  • 350m² Bouwgrootte
  • 580m² Perceelgrootte

Aanbetaling bij reservering
3.000€
Rest van aanbetaling tot 10%
157.000€
Laatste betaling van 90% bij voltooiing
1.440.000€
 
Aankoopkosten onroerend goed
Vastgoedprijs
1.600.000€
Overdrachtsbelasting 8%
128.000€
Notariskosten (ongeveer)
600€
Kadasterkosten (ongeveer)
600€
Juridische kosten (ongeveer)
1.500€

* Overdrachtsbelasting is gebaseerd op de verkoopwaarde of de kadastrale waarde welke het hoogste is.

** De bovenstaande informatie wordt alleen als richtlijn weergegeven.

Hypotheekberekening

Hypotheekbedrag:
1.600.000€
Storting:
Rente:
%
Punt uit:
Hypotheek resultaat

* De bovenstaande informatie wordt geleverd door The MHI Group en wordt alleen als richtlijn weergegeven. Individuele omstandigheden kunnen het tarief dat wij bieden voor een hypotheek wijzigen. Klik op onderstaande link voor een persoonlijke offerte.

Spaans onroerend goed nieuws & updates door Spain Property Portal.com