5 slaapkamer Gezinswoning Te koop

5 slaapkamer Gezinswoning Te koop

Pinoso, Alicante
49.995
 
  • 5 slaapkamer Gezinswoning Te koop
  • 5 slaapkamer Gezinswoning Te koop
  • 5 slaapkamer Gezinswoning Te koop
  • 5 slaapkamer Gezinswoning Te koop
  • 5 slaapkamer Gezinswoning Te koop
  • 5 slaapkamer Gezinswoning Te koop
  • 5 slaapkamer Gezinswoning Te koop
  • 5 slaapkamer Gezinswoning Te koop
  • 5 slaapkamer Gezinswoning Te koop
  • 5 slaapkamer Gezinswoning Te koop
  • 5 slaapkamer Gezinswoning Te koop
  • 5 slaapkamer Gezinswoning Te koop
  • 5 slaapkamer Gezinswoning Te koop
  • 5 slaapkamer Gezinswoning Te koop
  • 5 slaapkamer Gezinswoning Te koop
  • 5 slaapkamer Gezinswoning Te koop
  • 5 slaapkamer Gezinswoning Te koop
  • 5 slaapkamer Gezinswoning Te koop
  • 5 slaapkamer Gezinswoning Te koop
  • 5 slaapkamer Gezinswoning Te koop
1 / 20

Stel een vraag over deze woning

Ref: JJ7231
Onroerend goed op de markt gebracht door InlandVillas Spain
Uw naam:
E-mailadres:
Telefoonnummer:
Door dit vakje aan te vinken, geven wij uw vraag door aan maximaal vijf andere makelaars die soortgelijke woningen hebben.
Aanvraagdetails::
Sending Your Enquiry Please Wait...

Geweldige kans in het hart van Pinoso!

Deze woning bestaat uit twee verbonden huizen in het centrum van het dorp en biedt uitstekende mogelijkheden voor een ruime gezinswoning, vakantieverblijf of het creëren van twee aparte appartementen. Verdeeld over twee verdiepingen beschikt de woning momenteel over 5 slaapkamers, 2 badkamers, een garage en een privépatio, ideaal om te genieten van het mediterrane klimaat.

De woning heeft een volledige renovatie nodig, inclusief een nieuw dak, waardoor dit een ideaal project is voor kopers die een woning volledig naar eigen smaak en normen willen herinrichten. Ondanks de noodzaak van een totale renovatie biedt het pand veel karakter, ruime leefoppervlakken en tal van indelingsmogelijkheden.

Gelegen op wandelafstand van winkels, restaurants en alle lokale voorzieningen, is dit een uitstekende investeringsmogelijkheid in een rustig en authentiek Spaans dorp.

eigendomseigenschappen

  • 5 slaapkamers
  • 2 badkamers
  • 226m² Bouwgrootte

Aanbetaling bij reservering
3.000€
Rest van aanbetaling tot 10%
2.000€
Laatste betaling van 90% bij voltooiing
44.996€
 
Aankoopkosten onroerend goed
Vastgoedprijs
49.995€
Overdrachtsbelasting 8%
4.000€
Notariskosten (ongeveer)
600€
Kadasterkosten (ongeveer)
600€
Juridische kosten (ongeveer)
1.500€

* Overdrachtsbelasting is gebaseerd op de verkoopwaarde of de kadastrale waarde welke het hoogste is.

** De bovenstaande informatie wordt alleen als richtlijn weergegeven.

Hypotheekberekening

Hypotheekbedrag:
49.995€
Storting:
Rente:
%
Punt uit:
Hypotheek resultaat

* De bovenstaande informatie wordt geleverd door The MHI Group en wordt alleen als richtlijn weergegeven. Individuele omstandigheden kunnen het tarief dat wij bieden voor een hypotheek wijzigen. Klik op onderstaande link voor een persoonlijke offerte.

Spaans onroerend goed nieuws & updates door Spain Property Portal.com