3 slaapkamer Appartement Te koop

3 slaapkamer Appartement Te koop

Sitges, Barcelona
399.000
 
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
1 / 20

Stel een vraag over deze woning

Ref: VentSit#11
Onroerend goed op de markt gebracht door Happy Houses Barcelona Happy Houses Barcelona
Uw naam:
E-mailadres:
Telefoonnummer:
Door dit vakje aan te vinken, geven wij uw vraag door aan maximaal vijf andere makelaars die soortgelijke woningen hebben.
Aanvraagdetails::
Sending Your Enquiry Please Wait...
Drie slaapkamer appartement strategisch gelegen in een rustige straat maar op loopafstand van het strand, het centrum en het station, met gemakkelijke toegang tot de snelweg. Het appartement heeft een terras aan de noordzijde met toegang vanuit twee van de drie slaapkamers en een terras op het zuiden dat verbonden is met de woonkamer.
Afmetingen:
Slaapkamer 1 en 2: 11m2 met toegang tot het terras
Slaapkamer 3: 7m2
Woonkamer: 14m2
Keuken: 9m2
Centrale verwarming wordt geleverd via radiatoren (gas) en er is een airconditioning unit in de gang van waaruit frisse lucht naar de slaapkamers of de woonkamer kan worden verspreid. Het appartement is in goede staat en klaar om in te trekken.

Juridische kennisgeving:
De prijs is exclusief belastingen (ITP of BTW waar van toepassing), notariskosten, kadasterkosten of financieringskosten. Kopers moeten ongeveer 10-14% bijkomende kosten op de aankoopprijs voor doorverkoopwoningen berekenen.

eigendomseigenschappen

  • 3 slaapkamers
  • 1 badkamer
  • 83m² Bouwgrootte
  • 109m² Perceelgrootte
  • good communications
  • construction year: 1968

Aanbetaling bij reservering
3.000€
Rest van aanbetaling tot 10%
36.900€
Laatste betaling van 90% bij voltooiing
359.100€
 
Aankoopkosten onroerend goed
Vastgoedprijs
399.000€
Overdrachtsbelasting 10%
39.900€
Notariskosten (ongeveer)
600€
Kadasterkosten (ongeveer)
600€
Juridische kosten (ongeveer)
1.500€

* Overdrachtsbelasting is gebaseerd op de verkoopwaarde of de kadastrale waarde welke het hoogste is.

** De bovenstaande informatie wordt alleen als richtlijn weergegeven.

Hypotheekberekening

Hypotheekbedrag:
399.000€
Storting:
Rente:
%
Punt uit:
Hypotheek resultaat

* De bovenstaande informatie wordt geleverd door The MHI Group en wordt alleen als richtlijn weergegeven. Individuele omstandigheden kunnen het tarief dat wij bieden voor een hypotheek wijzigen. Klik op onderstaande link voor een persoonlijke offerte.

Spaans onroerend goed nieuws & updates door Spain Property Portal.com