5 slaapkamer Villa Te koop

5 slaapkamer Villa Te koop

Nueva Andalucia, Málaga
4.650.000
 
  • 5 slaapkamer Villa Te koop
  • 5 slaapkamer Villa Te koop
  • 5 slaapkamer Villa Te koop
  • 5 slaapkamer Villa Te koop
  • 5 slaapkamer Villa Te koop
  • 5 slaapkamer Villa Te koop
  • 5 slaapkamer Villa Te koop
  • 5 slaapkamer Villa Te koop
  • 5 slaapkamer Villa Te koop
  • 5 slaapkamer Villa Te koop
  • 5 slaapkamer Villa Te koop
  • 5 slaapkamer Villa Te koop
  • 5 slaapkamer Villa Te koop
  • 5 slaapkamer Villa Te koop
  • 5 slaapkamer Villa Te koop
  • 5 slaapkamer Villa Te koop
  • 5 slaapkamer Villa Te koop
  • 5 slaapkamer Villa Te koop
  • 5 slaapkamer Villa Te koop
  • 5 slaapkamer Villa Te koop
1 / 20

Stel een vraag over deze woning

Ref: M535151
Onroerend goed op de markt gebracht door Spanish Estates Spanish Estates
Uw naam:
E-mailadres:
Telefoonnummer:
Door dit vakje aan te vinken, geven wij uw vraag door aan maximaal vijf andere makelaars die soortgelijke woningen hebben.
Aanvraagdetails::
Sending Your Enquiry Please Wait...
Villa Rosas is een magnifieke villa met 5 slaapkamers, gelegen in het hart van de Nueva Andalucia Golf Valley, vlakbij het strand en op korte afstand van de luxe voorzieningen van Puerto Banus en Marbella.

Het is een prachtig pand op een ruim perceel van meer dan 1218 m² en omgeven door enkele van de meest prestigieuze golfbanen in de regio, waaronder Las Brisas, Los Naranjos en Aloha. De benijdenswaardige locatie maakt Villa Rosas de perfecte vakantiebestemming of permanente woning voor wie op zoek is naar een gezonde mediterrane levensstijl. De onberispelijke buitenruimtes van de villa zijn ideaal om te genieten van het buitenleven.

Het aantrekkelijke turquoise zwembad met geïntegreerde ligbedden is omgeven door weelderige tropische tuinen, natuurstenen vloeren, Balinese ligbedden, een eethoek buiten en terrassen om te ontspannen.

Het interieur van Villa Rosas is prachtig ingericht met eigentijdse open leefruimtes. De woonkamer beschikt over ramen van vloer tot plafond, een moderne open haard en een ruime eethoek. De luxe, moderne keuken combineert marmer en eikenhout voor een verfijnde afwerking en is uitgerust met hoogwaardige Miele-apparatuur. De master suite is met oog voor detail ontworpen en ingericht met luxe en comfort in gedachten, en biedt directe toegang tot het zwembad. De elegante en moderne gastenkamers hebben allemaal een eigen badkamer en bieden directe toegang tot het zwembad of een prachtig uitzicht op de tropische tuinen.

Villa Rosas is tevens uitgerust met diverse entertainment- en wellnessfaciliteiten. De bijzondere tv-lounge, gelegen op de benedenverdieping, heeft directe toegang tot een elegante cocktailbar. De villa beschikt ook over een stijlvolle fitnessruimte met een badkamer, stoombad en sauna.

De toplocatie van Villa Rosas maakt dit prachtige pand een absolute aanrader. Bezichtiging wordt ten zeerste aanbevolen!

eigendomseigenschappen

  • 5 slaapkamers
  • 5 badkamers
  • 487m² Bouwgrootte
  • 1.400m² Perceelgrootte

Aanbetaling bij reservering
3.000€
Rest van aanbetaling tot 10%
462.000€
Laatste betaling van 90% bij voltooiing
4.185.000€
 
Aankoopkosten onroerend goed
Vastgoedprijs
4.650.000€
Overdrachtsbelasting 10%
465.000€
Notariskosten (ongeveer)
600€
Kadasterkosten (ongeveer)
600€
Juridische kosten (ongeveer)
1.500€

* Overdrachtsbelasting is gebaseerd op de verkoopwaarde of de kadastrale waarde welke het hoogste is.

** De bovenstaande informatie wordt alleen als richtlijn weergegeven.

Hypotheekberekening

Hypotheekbedrag:
4.650.000€
Storting:
Rente:
%
Punt uit:
Hypotheek resultaat

* De bovenstaande informatie wordt geleverd door The MHI Group en wordt alleen als richtlijn weergegeven. Individuele omstandigheden kunnen het tarief dat wij bieden voor een hypotheek wijzigen. Klik op onderstaande link voor een persoonlijke offerte.

Spaans onroerend goed nieuws & updates door Spain Property Portal.com