Forespørg om denne ejendom
Ref: 13805
Ejendom markedsført af Inmo Investments
Dit navn:
Email adresse:
Telefon nr:
Ved at markere dette felt videregiver vi din forespørgsel til op til fem andre ejendomsmæglere, der har lignende ejendomme som denne.
Forespørgsel Detaljer:
Duplex in Cabo Roig, just 100 m from the seafront. The property offers 3 bedrooms, 2 bathrooms, a guest toilet, and is distributed over two floors with good natural light. It includes two terraces, one overlooking the pool and one with open green views, as well as a fully equipped kitchen. Sold furnished with air conditioning, storage room, and two underground parking spaces, in a complex with communal pool.
Egenskaber
- 3 soveværelser
- 2 badeværelser
- 139m² Byg størrelse
- 112m² Grundstørrelse
- Svømmepøl
EPC -vurdering
| Energivurderingsskala |
|---|
| A |
| B |
| C |
| D |
| E |
| F |
| G |
Omkostningsfordeling
Standard betalingsform
Reservationsdepositum
3.000€
Resten af depositum til 10%
28.990€
Slutbetaling på 90% ved afslutning
287.910€
Ejendomsomkostninger
Ejendomspris
319.900€
Overførselsafgift 8%
25.592€
Notargebyrer (ca.)
600€
Matrikelgebyrer (ca.)
600€
Advokatgebyrer (ca.)
1.500€
* Overførselsafgift er baseret på salgsværdien eller matrikelværdien, der er den højeste.
** Ovenstående oplysninger vises kun som vejledning.
Realkreditlommeregner