Forespørg om denne ejendom
Ref: MLSC9904702
Ejendom markedsført af The Property Group
Dit navn:
Email adresse:
Telefon nr:
Ved at markere dette felt videregiver vi din forespørgsel til op til fem andre ejendomsmæglere, der har lignende ejendomme som denne.
Forespørgsel Detaljer:
Southwest facing villa in Paraiso Alto with lovely sea views Modern open style, well decorated with lots of light with lots of windows In the renowned area of El Paraiso Prestigious golf course in front of your doorstep Popular tennis club and all amenities Ten minutes to Puerto Banús
Egenskaber
- 5 soveværelser
- 7 badeværelser
- 527m² Byg størrelse
- 1.557m² Grundstørrelse
Omkostningsfordeling
Standard betalingsform
Reservationsdepositum
3.000€
Resten af depositum til 10%
365.000€
Slutbetaling på 90% ved afslutning
3.312.000€
Ejendomsomkostninger
Ejendomspris
3.680.000€
Overførselsafgift 10%
368.000€
Notargebyrer (ca.)
600€
Matrikelgebyrer (ca.)
600€
Advokatgebyrer (ca.)
1.500€
* Overførselsafgift er baseret på salgsværdien eller matrikelværdien, der er den højeste.
** Ovenstående oplysninger vises kun som vejledning.
Realkreditlommeregner