Forespørg om denne ejendom
Ref: MLSC3219558
Ejendom markedsført af The Property Group
Dit navn:
Email adresse:
Telefon nr:
Ved at markere dette felt videregiver vi din forespørgsel til op til fem andre ejendomsmæglere, der har lignende ejendomme som denne.
Forespørgsel Detaljer:
Fantastisk bungalow på øverste etage med privat solarium – Gåafstand til stranden LEV MIDDELHAVSDRØMMEN I TORREVIEJA! Kan du forestille dig at have din egen private solarium kun få skridt fra stranden? Vi præsenterer denne bungalow på øverste etage i Calle Arquitecto Larramendi? Hvorfor du vil elske den:? 75 m² rent lys og rummelige arealer 45 m² solarium? 3 soveværelser: to i stueetagen og et i loftstil på øverste etage? 2 komplette badeværelser: et med badekar og et med bruser? Indbyggede skabe? Aircondition og en hyggelig pejs? Separat køkken og separat vaskerum? Fantastisk privatliv? En kæmpe solarium til dine middage under stjernerne! ???? ???? Top beliggenhed i Torrevieja, Alicante Meget tæt på stranden og alle faciliteter Ideel til helårsbeboelse eller som ferieinvestering Vil du planlægge en fremvisning? Skriv eller ring til os!
Egenskaber
- 3 soveværelser
- 2 badeværelser
- 77m² Byg størrelse
- Gård
- Møbleret
Omkostningsfordeling
Standard betalingsform
Reservationsdepositum
3.000€
Resten af depositum til 10%
13.000€
Slutbetaling på 90% ved afslutning
144.000€
Ejendomsomkostninger
Ejendomspris
160.000€
Overførselsafgift 8%
12.800€
Notargebyrer (ca.)
600€
Matrikelgebyrer (ca.)
600€
Advokatgebyrer (ca.)
1.500€
* Overførselsafgift er baseret på salgsværdien eller matrikelværdien, der er den højeste.
** Ovenstående oplysninger vises kun som vejledning.
Realkreditlommeregner