2 soveværelse Lejlighed til salg

2 soveværelse Lejlighed til salg

Mijas Costa, Málaga
357.500
 
  • 2 soveværelse Lejlighed til salg
  • 2 soveværelse Lejlighed til salg
  • 2 soveværelse Lejlighed til salg
  • 2 soveværelse Lejlighed til salg
  • 2 soveværelse Lejlighed til salg
  • 2 soveværelse Lejlighed til salg
  • 2 soveværelse Lejlighed til salg
  • 2 soveværelse Lejlighed til salg
  • 2 soveværelse Lejlighed til salg
  • 2 soveværelse Lejlighed til salg
1 / 10

Forespørg om denne ejendom

Ref: R5362624
Ejendom markedsført af Early Bird Investments Early Bird Investments
Dit navn:
Email adresse:
Telefon nr:
Ved at markere dette felt videregiver vi din forespørgsel til op til fem andre ejendomsmæglere, der har lignende ejendomme som denne.
Forespørgsel Detaljer:
Sending Your Enquiry Please Wait...
Et eksklusivt boutique-projekt.
Kun de få heldige vil sikre sig en lejlighed i DELMAR II.

Dette er et lille boligkompleks, der består af en enkelt blok med i alt 24 boliger.

Beliggende i rolige haver, vil dets lavdensitetsdesign tilbyde beboerne den ultimative komfort - hvilket skaber en utrolig fredelig atmosfære og giver beboerne mulighed for at slappe af i privatlivet.

Et udvalg af lejligheder i stueetagen, første og anden sal samt penthouse-suiter vil være tilgængelige. Alle vil komme med mindst én parkeringsplads, opbevaring og enten en privat have eller rummelig terrasse. Men på grund af deres 'limited edition'-karakter - og den store efterspørgsel efter lejligheder i Mijas Costa - hvis du har en præference, vil nøglen være at handle hurtigt.

Dette 5-stjernede lukkede projekt vil bestemt ikke skuffe.

Alle fællesområder i DELMAR II er designet til fritid i et roligt miljø. En luksuriøs pool vil ligge i hjertet af fantastiske velplejede haver, mens flere anlagte områder og chill-out-zoner vil give beboerne det perfekte sted at slappe af og nyde deres fritid.

Ideelt til afslappende dage, solbadning ved poolen og familieeftermiddage, hvor man nyder det fantastiske klima.

Egenskaber

  • 2 soveværelser
  • 2 badeværelser
  • 120m² Byg størrelse

Omkostningsfordeling

Standard betalingsform
Reservationsdepositum
3.000€
Resten af ​​depositum til 10%
32.750€
Slutbetaling på 90% ved afslutning
321.750€
 
Ejendomsomkostninger
Ejendomspris
357.500€
Overførselsafgift 10%
35.750€
Notargebyrer (ca.)
600€
Matrikelgebyrer (ca.)
600€
Advokatgebyrer (ca.)
1.500€

* Overførselsafgift er baseret på salgsværdien eller matrikelværdien, der er den højeste.

** Ovenstående oplysninger vises kun som vejledning.

Realkreditlommeregner

Realkreditbeløb:
357.500€
Depositum:
Rente:
%
Periode:
Realkreditresultat

* Ovenstående oplysninger leveres af The MHI Group og vises kun som vejledning. Individuelle omstændigheder kan ændre den sats, vi tilbyder for et realkreditlån. Klik på linket herunder for at få et personligt tilbud.

Spanske ejendomsnyheder og opdateringer fra Spain Property Portal.com