1 / 1
Forespørg om denne ejendom
Ref: EMA2923B
Ejendom markedsført af España Dream Properties
Dit navn:
Email adresse:
Telefon nr:
Ved at markere dette felt videregiver vi din forespørgsel til op til fem andre ejendomsmæglere, der har lignende ejendomme som denne.
Forespørgsel Detaljer:
This modern villa is spread across two floors and offers 5 bedrooms and 5 bathrooms, along with various features designed for a comfortable and functional lifestyle.It has been owned only briefly by the current vendors, so is still considered a new-build.THE LOCATION
Egenskaber
- 5 soveværelser
- 5 badeværelser
- 236m² Byg størrelse
- 300m² Grundstørrelse
Reservationsdepositum
3.000€
Resten af depositum til 10%
84.500€
Slutbetaling på 90% ved afslutning
787.500€
Ejendomsomkostninger
Ejendomspris
875.000€
Overførselsafgift 8%
70.000€
Notargebyrer (ca.)
600€
Matrikelgebyrer (ca.)
600€
Advokatgebyrer (ca.)
1.500€
* Overførselsafgift er baseret på salgsværdien eller matrikelværdien, der er den højeste.
** Ovenstående oplysninger vises kun som vejledning.
Realkreditlommeregner